Jump to content

Zamawianie produktu - a brak na stanie


KarolOne

Recommended Posts

Witam,

najpierw zarysuję sytuację, a potem zadam pytanie ;)

Sprawa wygląda tak, na stanie jest 5 produktów, ja zamawiam 3 i ktoś jednocześnie 3. Ja już złożyłem zamówienie na te 3 i zeszły z magazynu, więc teraz powinien ( a raczej chciałbym) żeby pojawił się taki komunikat osobie która równorzędnie zamawia:"przykro mi, z 3 koszul które masz w koszyku mamy dostępne obecnie tylko dwie. Czy skorygować zamówienie za Ciebie, czy wolisz ręcznie pozmieniać koszyk?"

 

Czy jest możliwość zrobienia (ustawienia) w prescie? Jeśli nie, to czy są do tego jakieś fajne wtyczki?

 

Z góry bardzo dziękuję za pomoc.

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

wydaje mi się, że sprawa jest jednak bardziej złożona. Wyobraźmy sobie, że jest 6 produktów na stanie

są dwie osoby, jedna dodała trzy produkty do koszyka druga również. W tym momencie, np. ubyło jednego produktu (sprzedany poza sklepem i admin zmienia stany magazynowe). Obydwie osoby są już w trakcie składania zamówienia przy ostatnim kroku wyboru płatności.

 

Co teraz? ;) wydaje mi się, że warto to przetestować i sprawdzić jak się presta wówczas zachowa

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

1.5.5.0 Cześć. Mam pytanie - znaleźliście jakieś rozwiązanie tego problemu ? u mnie to wygląda tak że kobieta ( tak napiszę płęć żeby napiętnować takie glupie zachowania :) ) wkłada towar do koszyka, jutro nowy i tak przez tydzien czasu. Wkłada i myśli że to co włożyła to już jej (lol..)Poterm chce kupić w końcu koszyk i ma problem że jej towar się w międzyczasie skończył. Czy idzie jakoś pokazać aktualny stan danego towaru w koszyku, albo informacje jest już nie ma ?

pozdrawiam.

Edited by vendan (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...