Jump to content

Modyfikacja podsumowania koszyka


Recommended Posts

Witam

 

Czy ktoś potrafi mi podpowiedzieć w jaki sposób można dodać w podsumowaniu koszyka w kolumnie "cena jednostkowa" obok ceny, jednostkę jaką ustawia się w produkcie ustalając cenę jednostkową np: 12zł za kg; litr. W zależności od jednostki jaka jest przy produkcie. Znalazłem gdzie to można zmienić w shopping-cart-product-line.tpl ale nie potrafię tego tam wstawić.

 

Pozrdrawiam

Link to comment
Share on other sites

To nie jest takie proste, ponieważ z tego co patrzyłem system nie przekazuje zmiennej 'unity' do koszyka, czyli musisz ją najpierw przekazać z kontrolera, a dopiero później wywołać w liście produktów kodem: {$product.unity}

Próbowałem metodą prób i błędów ale mi to jakoś nie wychodzi, nie jestem specjalista dopiero się uczę

 

 

dodatkowe pytanie: mówiac o koszyku, mówisz o koszyku jako etapie zamawiania, czy o koszyku który się wysuwa po najechaniu na "koszyk" w górnej częsci sklepu?

Generalnie to dobrze jakby to się pojawiało w tych miejscach gdzie pojawia się kolumna z ceną jednostkową czyli podsumowanie koszyka, ten koszyk po najechaniu, e-mail no i faktura faktura.

Link to comment
Share on other sites

To nie jest takie proste, ponieważ z tego co patrzyłem system nie przekazuje zmiennej 'unity' do koszyka, czyli musisz ją najpierw przekazać z kontrolera, a dopiero później wywołać w liście produktów kodem: {$product.unity}

 

mógłbym prosić o jakąś podpowiedź

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Witam mam pytanie odnośnie modyfikacji podsumowania koszyka mam moduł attribute wizard pro i chce aby się wyświetlał w podsumowaniu koszyka a nie na stronie produktu ma ktoś pomysł jak to zrobić i czy w ogóle to możliwe?

Lub jak mam zrobić aby było wymagane wybranie atrybutu aby móc dodać do koszyka?

Proszę o pomoc.

Edited by tomo99999 (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...