Jump to content

Jak zrobić tekst pod logo


sokoleokoo2

Recommended Posts

Witam szukałem ale nie znalazłem

 

Presta 1,54,

 

Szablon oryginalny z 1.54 - czyli sztampówka, wgrałem logo i chciałem zapodać tam linijkę tekstu - jakieś hasło przewodnie ... za chiny nie mogę tego zrobić (logo wgrać można dowolne ale nie można tekstu) więc jak się nie da to można ew. logo z tekstem ale to nie będzie ładnie wygląać.

 

Poszoperałem i znalazłem dodatek htmlbox - tylko że znów nie da się ustawić tekstu pod logo tylko pod głównym menu lub w innych z góry ustalonych miejscach.

 

koledzy pomożecie? szukałem ale nie dałem rady znaleźć

Link to comment
Share on other sites

wszystko zależy od tego, jaki kod dodasz i gdzie umieścisz html box. No i od tego z jakiego template korzystasz. A że korzystasz z defaultowej templatki, to musisz wypozycjonować ten element za pomocą position:absolute (jak większośc elementów w tej sekcji TOP)

 

instrukcja

  1. wykorzystaj hooka "TOP"
  2. przejdź do modules > positions oraz odnajdź liste modułów "displayTop"
  3. przenieś moduł htmlbox (przeciągając go) na samą górę tej listy modułów
  4. następnie dodaj kod w stylu:

 

<div style="position:absolute; top:50px; left:0px;">
TWÓJ TEKST
</div>

 

pamiętaj, że możesz zmieniać pozycję napisu poprzez manipulacje parametrami top oraz left. Dzieki temu, możesz ustalić dokładnie taką pozycję, jaką tylko zechcesz

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 year later...

Witam mam podobny problem...
chciałbym zamiast napisów widocznych na logo w jpg wstawić tekst który można skopiować, próbowałem przez html box, ale przez powiększenie strony czy zmniejszenie on latał gdzie chce :/

link do strony: http://skroc.pl/38325

Chciałbym również ale nie wiem czy zawracać głowę w tym temacie aby nie było opisu kategori, a był np dołoożony kolejny przedmiot

grafika: tuwzOK.png

Link to comment
Share on other sites

Próbuje cały czas coś wykombinować aby wyświetlane były nowe produkty dodane do sklepu, ale nic nie działa tak jak na zdjęciach producenta :/

 

zainstalowałem moduł: http://mypresta.eu/modules/front-office-features/home-new-products-block.html
ale nowe produkty wyświetlają się w pionie.

czytałem aby wywalić blok nakładania filtrów, ale nie chcę aby się coś powaliło...

Spotkał się już ktoś z tym i wie jak naprawić ten błąd?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...