Jump to content
  • 0

Prosta modyfikacja szablonu


matizek92

Question

12 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

Przejrzałem każdą kategorię i... :( znając życie 100 razy to przeoczyłem. Czy jest możliwe, aby w polskiej wersji to miało inną ikonkę i nazwę?

 

//

 

Znalazłem :)

 

//

 

Jeśli mogę się jeszcze od razu spytać...Własny panel możemy zrobić w prestashopie czy trzeba pliki na serwer wysyłać i modyfikować?

Edited by matizek92 (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

  • 0

Źle się pewnie wyrażam, tutaj strona taka jest: http://swiatsmoka.pl/

 

I jak dodać do mojej to aby wyświetlało kategorię w panelu po lewej jak na swiatsmoka.pl i jak zrobić takie menu jak informacje z tymi odnośnikami tam. Przepraszam za banalne pytania, ale po prostu muszę tylko zmodyfikować jeszcze te rzeczy i więcej strony na oczy widzieć nie będę. Ja ogólnie takie rzeczy zawsze dodawałem grzebiąc w pliku index.php a tutaj w presta jest to wszystko z poziomu admina robione i informacje w panelu kontakt edytuję w pliku z tłumaczeniami?

Link to comment
Share on other sites

  • 0

1) jest to moduł blok kategorii - możesz go odszukać w Moduły > modułu

jeżeli nie jest zainstalowany - musisz go zainstalować

 

2) jest to moduł block cms - możesz go odszukać w moduły > moduły

konfiguracja modułu pozwala na dostosowanie bloku do własnych potrzeb

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Witam ponownie :)

 

Dzisiaj zostały do rozwiązania dwa problemy. Zacznę może od pierwszego, który wydaje mi się cięższy.

 

Kupując przedmiot i wybierając np przesyłka kurierska przedpłata użytkownik płaci 13 zł. Jak wybierze pobranie to płaci 20 zł. Problem w tym, że jak dojdziemy do zakładki: płatność to użytkownik ma możliwość wyboru opcji płatność przy odbiorze. Weźmie opcję przedpłata za 13 zł, a potem weźmie że za pobraniem i wtedy nie doliczy mu tych 7 zł do kosztu całkowitego. Da się ten problem jakoś rozwiązać? (w załączniku zaznaczam moment o który mi chodzi).

 

Druga sprawa: informacje w zakładce kontakt, edytujemy w pliku z tłumaczeniem? Nie chcę za bardzo tego tekstu infolinia.

 

Przepraszam, że piszę tutaj ale coś mi nie działa tworzenie nowego tematu :(

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...