Jump to content

Czy presta wspiera segment odzieżowy i stany


avatarusswtor

Recommended Posts

Witam

Chcę otworzyć sklep z odzieżą outdoorową, i rzecz jasna kolor i rozmiar jest ważnym aspektem.

Od szefa co 2 dni dostaje plik CSV z aktualnymi stanami magazynowymi i tam każdy kolor i rozmiar danego modelu to tak jak by osobny produkt.

Moje pytaniem czy da się w preście zrobić produkt który będzie zbiorem kilku produktów?

Tak ze jak wybiorą model XXX na liście to będzie do wyboru dostępny kolor i rozmiar?

Zależy mi na tym żeby stany aktualizować z automatu więc takie rozwiązanie mocno to ułatwi.

 

W Magento można to było uzyskać przez produkty konfigurowalne i grupowe.

 

Dzięki za pomoc.

Link to comment
Share on other sites

jest taka możliwość, prestashop umożliwia personalizację produktów z uwzględnieniem atrybutów takich jak kolory, rozmiary, wymiary itp. (masz pełną dowolność w konfiguracji - możesz zdefiniować dowolny atrybut)

 

kombinacja atrybutów w produkcie to tak naprawdę osobny produkt, więc z łatwością będzie można aktualizować stany magazynowe

Link to comment
Share on other sites

z importem sobie poradzę. Jest podobna zasada jak w innych aplikacjach.

Problem mam z stworzeniem nadrzędnego produktu który będzie miał pod sobą produkty z kolorem i rozmiarem.

Mam np teraz 4 produkty

Test 1, kolor czarny rozmiar S

Test 2, kolor czarny rozmiar L

Test 3, kolor zielony rozmiar S

Test 4, kolor zielony rozmiar L

I teraz jak zrobić z tego 1 produkt TEST który będzie miał te 4 produktu w sobie?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...