Jump to content
  • 0

[Rozwiązany] Moduł punkty lojalnościowe i utworzone z nich kupony


mentalspot

Question

Witajcie, mam problem jak ustawić, aby w moje konto po aktywacji modułu lojalnościowego wyświetlało ceny VAT kuponów utworzonych z punktów lojalnościowych a nie netto ?

i tak samo w module Punkty lojalnościowe.

//edit
z tego co widzę, to wszystkie kupony tworzone z zakupów w sklepie są tworzone netto można to jakoś zmienić?

Edited by mentalspot (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

8 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

Jednak coś chyba nie działa.

 

Zamawiam produkt.

Akceptuje wszystko, potem w panelu potwierdzam zamówienie i ostatecznie zaznaczam, że zamówienie zostało dostarczone, aby otrzymac punkty.

 

Przechodzę do panelu klienta przekształcam punkty, ale niestety mimo modyfikacji są dalej netto. Jakiś pomysł ?

 

Dodatkowo każdy kupon (ale to juz wcześniej też było), jest dostępny z datą +7 dni ?

Edited by mentalspot (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

  • 0

Przy generowaniu kuponów nawet po przeniesieniu na 1.5.4 dalej jest ten błąd zwróćcie uwagę na daty. Ktoś ma jakiś pomysł ?

 

post-486798-0-19314900-1378681009_thumb.jpg

 

/edit

tzn kupon jest generoany z datą +7 dni ? to normalne ?

 

w sumie teraz dopiero wpadłem na to, że takie generowanie jest ze względu na zwroty, tak ?

Edited by mentalspot (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

  • 0

Witam, widzę że temat umarł już jakiś czas temu ale podpytam.
Chodzi mi o zmianę sortowania w module lojalnościowym. A mianowicie w polu Moje konto/Moje punkty lojalnościowe informację wyświetlają się od najstarszego zamówienia do najmłodszego. Można to zmienić żeby było na odwrót. Czyli nowe zamówienia były widoczne jako pierwsze, jest to duży problem jak się ma już 6 zakładek i człowiek chcąc zobaczyć czy zostały przydzielone punkty z nowego zamówienia musi przechodzić do 6 zakładki. Proszę o pomoc.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...