Jump to content
  • 0

integracja a2c e-mo - pomocy


drobniasty

Question

Witam,

czy ktoś z Was ingegrował się z hurtownią za pomocą a2c firmy e-mo?

Mam spory problem, nie importują się zdjęcia, nie tworzą się kategorie, a producent programu totalnie się na mnie wypiął... Czy ktoś ogarnia temat i byłby skłonny pomóc?

Link to comment
Share on other sites

14 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

ok, skoro nie instalujesz żadnego dodatkowego modułu, całość odbywa się po stronie aplikacji na desktopie. To ona odpowiada za cały proces, więc niestety, ale raczej będzie ciężko nam cokolwiek poradzić, nie znamy źródła oprogramowania.

 

Z jakiej wersji prestashop korzystasz? Program jest z nią kompatybilny według producenta?

Mówiąc o kompatybilności mam również na myśli wsparcie funkcji multistore itp (może korzystasz?)

 

Na początek...

Jak rozumiem, aby korzystać z programu musisz ustawić parametry dotyczące ftp, serwera mysql itp.

masz absolutną pewność, że podajesz prawidłowe dane?

 

Czy jesteś w stanie zweryfikować, że program chodź "trochę" działa? np. dodaje produkty? albo łączy się ze sklepem?

 

 

Na Twoim miejscu cisnąłbym developerów tego programu, to niedopuszczalne aby komercyjne rozwiązania nie działały.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Ojjj...z developerem raczej nie chcę miec już nic do czynienia. Totalnie pokpili sprawę. Skorzystałem z ich oprogramowania, gdyż miało dawac łatwośc integracji ze sklepem, ale jak widac jest inaczej.

 

Korzystam z Presty 1.5.4.1

 

Dane do ftp i bazy mysql zostały wprowadzone poprawnie, to sprawdziłem na początku :)

 

Generalnie program działa, produkty podobno importują się długo ponieważ ładuje się aż 13 zdjęc. Jak usłyszałem od 'developera' to kwestia ustawień w Prescie. Gdy już produkty się zaimportują pozostają w panelu administracyjnym sklepu, ale bez fotografii. Mają też przypisane kategorie ale gdy wchodzę w zakładkę w panelu administracyjnym, żadnej kategorii nie ma :(

 

Walczę z tym tematem od 3 tygodni, przyznam szczerze, że już tracę nadzieję....

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Nie wiem czy by przypadkiem nie pomogło włączenie starego systemu zdjęć. W panelu gdzieś to się ustawia.

 

Vekia popraw mnie jeśli się mylę ale wersje przed 1.5 trzymały wszystkie zdjęcia w jednym folderze

Link to comment
Share on other sites

  • 0

normalnie jest ich 5 (w defaultowm szablonie) (chodzi o obrazki dla produktów)

Mogę jedynie przypuszczać, że masz jakiś niestandardowy template który dodał nowe typy zdjęć produktów.

wówczas część znich jest zbędna i możesz je usunąć w preferences > images

 

to, które z nich możesz usunąć zależy od Twojego template, bowiem to szablon decyduje które ze zdjęć będą wykorzystywane

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Niestety ja należę zdecydowanie do grona tych firm z którymi współpraca z E-mo się nie ułożyła, zastanawiam się również czy e-mo samo sobie wypisuje pochlebne opinie. E-mo miało nas obsłużyć w zakresie integracji Shoplo z systemem Subiekt - Pan Darek był opieszały i lekceważący od samego początku. Z problemów, które wynikły do rozwiązania wywiązywał się przez prawie 5 miesięcy gdzie pisałam dziesiątki maili przypominających i jeszcze więcej telefonów, których Pan Darek zwyczajnie nie odbiera i nie odzwania. W zakresie opłaconej integracji i rzekomej pomocy technicznej dostawałam maile " ,...tam sobie PAni sama ustawi". Poziom obsługi i kontaktu SKANDALICZNY. Ceny wygórowane.
Z pomocą przyszła inna firma, która się tym zajmuje i w 2 tygodnie zrobiła to czego Pan Darek nie mógł w 5 miesięcy, za cenę 10 krotnie niższą (SIC!)
Panie Darku niech Pan nie przyjmuje nowych zleceń jak Pan nie ma czasu, i nie traktuje w taki sposób klientów - poza tym już wiem jak Pan szanuje się swoją pracę i klientów -cytując Pana maila "to czy Pani wypiszę coś ba mój temat w internecie mam zwyczajnie w d... wszystkich nie zadowolę i zwyczajnie nie chcę"

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...