Jump to content
  • 0

Spolonizowanie menu nawigatora ,oraz nie działające logo.


Tymek

Question

Używam jednego z tematu leothemes i mam dwa problemy.

Jak spolonizować górne menu nawigatora? Mam pięc języków i dla każdego jets ono w języku angielskim.

Drugi to logo. Nie chcę się ono zmienić normalnie przez ustawienia w preście. Muszę dla każdej podstrony wchodzić w css i zmieniać jego wysokosć szerokosć, oraz podmieniać plik logo.png.

Może i są banalne te pytania , ale przeszukałem całą sieć.

 

Dzieki z góry za pomoc :)

Link to comment
Share on other sites

8 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

chlodmech.pl/sklep

 

to jest leo trace themes na preście 1.5.4.1

 

można zobaczyć ze na stronie głównej logo jest ok ale już w shop to nie, bo tam już nie grzebałem w css.

W ogóle jak zmieniałem logo to nie chciało wchodzić, było domyślne.

Edited by Tymek (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

  • 0

Jest to dość rozbudowany szablon - musisz się zdecydować na kolor i dopiero wtedy w odpowiednim "skinie" podmienić logo - przykładowo dla czerwonej skórki logo znajduje się tutaj: http://chlodmech.pl/...images/logo.png

Co do menu - zapewne masz moduł mega-menu lub coś podobnego - wejdź w konfigurację - powinno dać się to wszystko wyedytować.

Edited by And63 (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

  • 0

jedna rzecz zwróciła moją uwagę:

jXBmTXs.png

niby język angielski ale flaga Polska ;)

 

moduł menu jak wspomniał przedmówca to megamenu, musiałbyś sprawdzić konfigurację tego modułu.

Sprawdź również tłumaczenia dla stron CMS, kategorii itp. Tego mi brakuje w Twoim sklepie.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Dzięki wielkie : ) rzeczywiście był ten nieszczęśliwy moduł. No widzę że leo są fajne. Mam konto u nich i dostęp do wszystkich skórek, więc jeszcze pewnie trochę je poznam.

 

A z tym logiem mam rozumieć żę muszę podmieniać? czyli ręcznie zmieniać ustawienia wysokości i szerokosci css ?

Edited by Tymek (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...