Jump to content

Button na osobny landing page


sirkus

Recommended Posts

WItam

 

mam problem z wstawieniem przycisku KUP TERAZ na landing page w html'u który działał by tak jak KUP TERAZ w preście, czyli po kliknięciu na KUP TERAZ na landing page przeniosło nas pod adres sklepu stojącego na preście i dodało dany produkt do koszyka

 

na pocżatku myślałem że będzie to proste bo w kodzie strony znalazłem taki przycisk który ładnie dodaje do koszyka, niestety na zewnętrznej stronie jak go umieszczę to już tak nie zadziała

 

<a class="exclusive button ajax_add_to_cart_button" href="http://test.adreswww.pl/koszyk?qty=1&id_product=8&token=6b33fe7d70cea89c0691305039a76a33&add=" rel="ajax_id_product_8" title="Kup teraz"><i class="icon-shopping-cart lekko2"></i>Kup teraz</a>

 

czy jest jakaś możliwość umiesczenia linku na zewnętrznej stronie skonstruowanego tak aby przekazane parametry dodały mi dany produkt do koszyka na stronie właściwej sklepu

Link to comment
Share on other sites

Cześć, dzięki za odpowedź ale niestety u mnie też nic nie dodaje, przenosi do koszyka ale koszyk jest pusty, być może musiałyby zostać wyłączone Friendly URL żeby to zadziałało, ale sam nie wiem

Link to comment
Share on other sites

jeżeli się nie mylę, jest to związane z zabezpieczeniami, zwróć uwagę na "token" we front office

 

przejdź do zakładki: prefernecje > ogólne

jest tam opcja "Increase front office security" Enable or disable token in the Front Office to improve PrestaShop's security.

spróbuj ją wyłączyć i skorzystać z buttona który chcesz utworzyć :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...