Jump to content
  • 0

Strona nie chce pokazywać karty produktów


rakepl

Question

Witam serdecznie,

Proszę o pilnie pomoc. Przed kilka dni, nasi klienci narzekają że nie mogą u nas złożyć zamówienia, dzis testowałem i faktycznie bardzzzzzzzo długo otwiera strony produktów

Np a produkt BLUZKA DAMSKA 1657

 

http://24hurt.eu/bluzy-koszule-z-turcji-wloch-chin-hurtownia/18278-bluzka-damska-1657-hurtownia-odziezy-damskiej.html

 

Probowałem usunąć niepotrzebne darmowe moduły, usunąć cache ale zamuje około 2-3 minuty do otwierania strony !!!!!

Moja strona jest na 1.3.1.1

Mój VPS posiada parametry:

 

Intel Celeron/Atom 1.8+ GHz,

Rdzenie / Wątki: 1/1

Architektura: 64 bits,

Pamięć: 2 GB,

Przepustowość łącza: 100 Mbps,

 

Gorąco dziękuję

Link to comment
Share on other sites

10 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

rzeczywiście, parametry serwera masz wystarczające

Skoro jest to vps to masz możliwość zaawansowanej konfiguracji serwera

możesz zerknać w slow query loga? (mysql)

 

z tego co widzę masz dużo produktów na sklepie, jak wygląda kwestia atrybutów? Niestety nie mogę sprawdzić tego, gdyż mam problem z otworzeniem stron produktu

Link to comment
Share on other sites

  • 0

+ masz jakieś informacje o zużyciu zasobów serwera?

Nie mam, kontaktowałem z admin serwera, odpisali że to winna z naszej strony, powiedzieli że musimy robić optymalizację skrypty !!!

Wcześniej miałem hosting, powiedzieli że robił obciązenie, lepiej chodzić na VPS, i od tygodnia mamy ten problem

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Moj skelp ma mało odzwiedzin/dziennie, średnio około 30 użytkowników online, ale cały czas ma obciążenie serwera. Usunałem prawie wszystkie nie od Prestashop i Prestashop moduły, i wyłączyłem usługi SSL, Dostałem od providera taką wiadomość, mam pytanie, czy to jest prawda ?

 

Wydłużony czas odpowiedzi na zapytania przesyłane do serwera jest przejawem dużego ruchu na stronie 24hurt.eu oraz znacznej liczby zapytań wysyłanych do serwera baz danych, średnio 1 577 752 zapytań / godzinę

Skrypt sklepu Prestashop należy do skryptów, które w znacznym stopniu wykorzystuje bazę danych, przesyłając do niej znaczną ilość zapytań.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...