Jump to content
  • 0

Generowanie miniatur


kmalcherczyk

Question

8 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

W BackOffice jest opcja Usuń poprzednie obrazki, jeżeli ją odznaczysz i powtórzysz proces generowania kilkukrotnie PrestaShop wygeneruje Ci wszystkie, nawet na wolniejszym serwerze. A co do innych sposobów to chyba tylko skopiowanie sklepu na serwer lokalny, wygenerowanie miniatur i wgranie nowych na serwer produkcyjny.

Edited by Piotr Kaczor (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

  • 0

O ile dobrze pamiętam to w tym przypadku chodzi o ograniczenie 30 sekund na działanie skryptu, przy dużej ilości produktów / zdjęć problem chyba pozostanie, nie jestem pewny, bo nigdy nie miałem problemów z generowaniem miniatur ze względu na ograniczenia servera

Link to comment
Share on other sites

  • 0

rozmawiałem dziś z jedną osobą która ma sklep na home i z tego co się dowiedziałem, sposób działa - ale niekiedy trzeba go powtórzyć kilka razy (mimo, że wywala błąd to miniatury zostają zapisane) i robimy tak do skutku aż błąd się nie pojawi

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Witam, temat trochę stary ale od jakiegoś czasu mam problem z generowaniem zdjęć na serwerze lokalnym (xampp czasy ustawione na wartość 0), generowanie trwa bardzo długo, duża ilość produktów, po wybraniu opcji generowania zdjęć po jakimś czasie pojawia się komunikat o braku uprawnień do zapisu, system windows 10 , dodatkowo próbowałem nadać uprawnienia do img dla użytkownika wszyscy typ full też nie pomogło, dodam że do momentu wystąpienia komunikatu upływa trochę czasu, próbowałem generować miniatury dla różnych grup miniatur oddzielnie ale to nie pomaga, może ktoś miał podobny problem ? 

 

z ostatniej chwili dokłądny komunikat przy próbie generowanie miniatur dla jednej z grup Nie można zapisać obrazu do (categories) grafiki. Sprawdź uprawnienia folderu z grafiką do zapisu.

Edited by Twin86 (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...