Jump to content

Překlad do češtiny leotheme


Erkousti

Recommended Posts

Zdravím všechny příznivce prestashopu,

 

jsem nováček v tomto směru a mám spousty problému už od začátku používání tohoto openwaru co se týče vzhledu. Po několika neúmorných hodinách strávených se vzhledy jsem to vyřešil instalací vzhledu "Leo theme" verzí quickstart. Která je přednastavená již od samého začátku, jenže..

 

Při snaze přeložit obchod do češtiny jak v administraci tak na stránce je pro mne nemožný úkol zdá se :D

 

Pokud obchod nainstaluji korektně podle návodu od leotheme, vše funguje správně ale po nakopírování českého překladu se mi rozhází celý footer, newsettler a další moduly se mi "nadablují" (jednoduše, jsou tam 2x).

 

Zkoušel jsem to řesit mnoho možnostmi, zkombinovat veškeré soubory od leotheme pouze s administrací již přeloženou, nebo installací ale zdá se, že to taky neni uplně nejlepší způsob, kolidují mi tam překlady s portugalšinou která je s id2 ale v případě českého balíčku je vynechána a místo toho je čeština. Zkrátka, obchod funguje pouze v anglické verzi a při nakopírování českých balíčku se rozhází. Něco dělám špatně, asi nevím které přesně soubory musím nakopírovat na ftp abych neporušil strukturu leotheme.

 

Pokud by někdo zde byl tak ochotný a popsal mi správnou cestu jak přeložit obchod do češtiny, byl bych mu moc vděčný. Věřím, že zkušenému uživateli to nezabere více než 5 minut. Nebo pokud již někdo instaloval tento vzhled, a podělil by se semnou o svoje zkušenosti, byl bych moc rád :)

 

S pozdravem Beran, přeji hezký den. ^_^

Link to comment
Share on other sites

Ahoj Berane,

 

jaké téma používáš? Já jsem měl nainstalované leo_sportshoes_v15x, musel jsem si s ním taky hodně dlouho hrát a upravovat. S překladem jsem neměl problémy. Teď chystám nový shop a chci toto téma naroubovat na 1.5.4. Teprve dneska s tím začínám, takže nevím, jak to dopadne. Kdyby jsi potřeboval třeba upravenou pdf fakturu a další, tak napiš, když tak poradím, pokud budu vědět.

 

Měj se Franta

Link to comment
Share on other sites

Díky za reakce :)

 

Mám také verzi leo_sportshoes_v15x. Nemohl jsem přijít na to, jak tento vzhled dát dokupy, proto sem zvolil quickstart(instalace která už obsahovala v sobě leotheme a všechno sním spojené) o čemž mluví tady fosilia, pokud se nemýlím. Díky tomu mi obchod funguje tak jak má ale zasekl jsem se při překladu, tam nastává problém. Franto, mohl by jsi prosím popsat tvůj postup při překladu tohoto vzhledu? Popř. který konkrétní balík jsi nahrál na FTP? Jak jsem již říkal, mně se při nakopírování češtiny rozhází web, což mi nedává smysl ..

 

Přeji hezký zbytek dne :)

Edited by Erkousti (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

Používám též Leotheme, přesněji placenou Leo Electronics a neměl jsem žádný problém a to jsem dělal upgrade presty z 1.4 na 1.5 a pak nasadil šablonu, soubor s češtinou a bez problémů. K vidění na www.fotoeshop.cz

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...