Jump to content

Dostupnost zboží v kategorii


kubrt1

Recommended Posts

Dobrý den,prosím kde se dá nastavit zobrazování dostupnosti zboží přímo v kategoriích?V deteilu produktu mi zobrazuje OK to co mu nastavím. ale v celé kategorii dostupnost není a někteří zákaznici nejdou na detail produktu a když vidí "přidat do košíku" tak rovnou koupí, ale už neví že zboží je třeba na objednávku do 5 dnů.

Hledal jsem, ale nenašel.Děkuji.

www.dortovepomucky.cz

Edited by kubrt1 (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

Dobrý den,prosím kde se dá nastavit zobrazování dostupnosti zboží přímo v kategoriích?V deteilu produktu mi zobrazuje OK to co mu nastavím. ale v celé kategorii dostupnost není a někteří zákaznici nejdou na detail produktu a když vidí "přidat do košíku" tak rovnou koupí, ale už neví že zboží je třeba na objednávku do 5 dnů.

Hledal jsem, ale nenašel.Děkuji.

www.dortovepomucky.cz

dost1.doc

dost2.doc

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

tema / product-list.tpl

 

najdi riadok 53

 {if isset($product.available_for_order) && $product.available_for_order && !isset($restricted_country_mode)}<span class="availability">{if ($product.allow_oosp || $product.quantity > 0)}{l s='Available'}{elseif (isset($product.quantity_all_versions) && $product.quantity_all_versions > 0)}{l s='Product available with different options'}{else}{l s='Out of stock'}{/if}</span>{/if}

 

a nahrad

		  {if isset($product.available_for_order) && $product.available_for_order && !isset($restricted_country_mode)}<span class="availability">{if $product.quantity <= 0}{$product.available_later}{else if $product.allow_oosp}{$product.available_now}{/if}</span>{/if}

 

snad pomoze :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...