Jump to content

Error After Upgrading From 1.4.10.0 To 1.5.3.1


Recommended Posts

Hi!

After upgrading I get two errors. First is in attachment second is below (when click on Modules)

[PrestaShop] Fatal error in module dibs:

Access level to dibs::$smarty must be protected (as in class PaymentModule) or weaker

Regasrds, Goran

 

Upgrade first to latest version 1.4.10 and stay for next 4 month to become more stable upgrade for Prestashop. We try last week to upgrade, but after 2 days of pains, no orders only loses :(. after painful two days we switch back to backup of 1.4.9 and now everything is woorking fine ....

Link to comment
Share on other sites

Pozdravljeni!

Vidim, da ste slovenski uporabnik PS.

Že parkrat me je zamikalo, da migriram trgovino v kakšen drug sistem, ampak vedno sem pri tem, da nekako poskusim še mal...

Trgovino sem z autopgrade modulom krasno posodobil v zadnjo verzijo 1.4.10.0 vendar tale poskus preskoka na 1.5 verzijo je katastrofa. Pol trgovine kar ne deluje, moduli se ne poinstalirajo,...

Bom še malo počakal vendar mi živci že popuščajo!

lp, Goran

Link to comment
Share on other sites

Mah, jest sem kr obstal, kjer sem, ker po moje je tudi nekaj težave na strani strežnikov, ker imajo majhne čase za delovanje skripte. Pri meni se sicer nadgradi, ampak mi javi timeout ob nadgradnji. Možno je tudi to. Težko je reči. Pri ans trenutno delujemo na dveh trgovinah Prestashop, pripravljam še tretjo, tako da še vedno mislim da je tole trenutno najboljša rešitev brezplačne trgovine.

Link to comment
Share on other sites

upam, da ni preagresivno če vam povem, da tudi jaz gostim in izdelujem strani. Če imate kakšne strežniške težave, vam lahko ponudim gostovanje pri meni.

Kar se pa tiče PS je verjetno res, da je trenutno najboljša opcija. Že nekaj testov sem naredil na zadnji 1.5.3 verziji in ta mi je že kar všeč pa tudi uporabna se mi zdi!

lp, Goran

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Pozdrav,

 

uporabljamo verzijo 1.4.6.2 in deluje brez težav. Dokler zadeva deluje in ne potrebuješ novih funkcij ne vidim

potrebe za upgrade na 1.5, ki smo jo preizkusili in ugotovili, da deluje počasneje.

 

lp,

Ludvik

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Hi!

After upgrading I get two errors. First is in attachment second is below (when click on Modules)

[PrestaShop] Fatal error in module dibs:

Access level to dibs::$smarty must be protected (as in class PaymentModule) or weaker

Regasrds, Goran

 

Hi Goran,

 

look into this post and see if it helps. http://www.prestashop.com/forums/topic/196796-fatal-error-access-level-to-dibssmarty-must-be-protected-in-modules/

 

 

 

Pozdrav,

 

Guys, I thought this was English forum. Please keep conversation in English for rest of the visitors ;)

 

Yes, I agree... Please respect forum language. It is against forum rules.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...