Jump to content

Import zboží - Cena s daní


webplus

Recommended Posts

Ahoj. Presne tohle dnes budu resit. Ale domnival jsem se, ze se cena bez DPH prepocte. (Stejne, jako kdyz zadavas produkt rucne - zadas 500 Kc vcetne DPH, 19% DPH a prepocte se cena bez DPH 420.168067). Ale ted si uvedomuju, ze pri importu csv se to asi fakt neumi dopocitat. No, zkusim. Uz jsi to nejak vyresil? Nebo nekdo...?

Link to comment
Share on other sites

Ahoj. Presne tohle dnes budu resit. Ale domnival jsem se, ze se cena bez DPH prepocte. (Stejne, jako kdyz zadavas produkt rucne - zadas 500 Kc vcetne DPH, 19% DPH a prepocte se cena bez DPH 420.168067). Ale ted si uvedomuju, ze pri importu csv se to asi fakt neumi dopocitat. No, zkusim. Uz jsi to nejak vyresil? Nebo nekdo...?


Nakonec mi to funguje takto: v csv uvadim jen cenu bez DPH se 4 desetinnými čísly. Cena s dph se přepočte automaticky po importu. U zbozi se slevou vyplnuji jeste castku slevy (ta je vcetne DPH). Problem je ze cena v boxu 'Akcni slevy' se nezobrazuje jako cena po sleve, dokud v administraci u prislusneho zbozi nekliknu Ulozit (aniz bych delal zmeny, udaje jsou v administraci zobrazeny spravne). Mozna je to jen nejake cachovani. Neresil jste to nekdo?
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...