Jump to content

Poznamka k objednavce


vigel

Recommended Posts

Ahoj,
potrebuju pomoc s poznamkou k objednavce.Casto se mi stava ,ze me chodej emaily od zakazniku s dodatky k objednavce.
Chtel bych , jestli by neslo vlozit poznamku v prubehu objednavky a ne az po jejim vytvoreni.

Link to comment
Share on other sites

Ahoj,
potrebuju pomoc s poznamkou k objednavce.Casto se mi stava ,ze me chodej emaily od zakazniku s dodatky k objednavce.
Chtel bych , jestli by neslo vlozit poznamku v prubehu objednavky a ne az po jejim vytvoreni.


Trochu v tom ztrácím přehled,
jako aby zákoš mohl dotazovat obchodníka přímo z té kategorie a produktu který si objednává? U mě to funguje jinak: pokud se chce zákoš na něco zeptat, jednoduše to stejně dotazuje z vytvořené zakázky. Pakliže se nejedná o věci ohledně doručení, změnu adresy pro mim. doručrní nebo opravy obsahu faktury ap. může mi napsat od každého produktu přes položku "Dotaz na prodavače"...

Pakliže dotazování v průběhu objednávky je lepší varianta než ta, kterou používáme doposud, bude to taky zásah do kodu...

:blank:

...pokud s tím budeš něco dělat, pak se s tím tady ukaž, docela mě to taky zajímá!
Link to comment
Share on other sites

jj v prubehu objednavky konkretne pred vyberem dopravce by to bylo super (samozrejme svazane k dane objednavce)
proste to co je ted ,ze se muze dotazat ve vytvorene zakazce,tak to hodit pred tu dopravu.

Link to comment
Share on other sites

jj v prubehu objednavky konkretne pred vyberem dopravce by to bylo super (samozrejme svazane k dane objednavce)
proste to co je ted ,ze se muze dotazat ve vytvorene zakazce,tak to hodit pred tu dopravu.


Jen doplním,
že pokud máš již objednávku komplet (i kompletní před odesláním lze upravit), tak zrovna pod zobrazením adres zákoše, je okno formuláře pro napsání všeobecného dotazu..., píši o verzi 1.1.0.5 kde tento formulář je přítomen!!! Pokud tento formulář chceš přesunout pod výběr dopravce, to lze snadno realizovat!
Link to comment
Share on other sites

jj v prubehu objednavky konkretne pred vyberem dopravce by to bylo super (samozrejme svazane k dane objednavce)
proste to co je ted ,ze se muze dotazat ve vytvorene zakazce,tak to hodit pred tu dopravu.


Jen doplním,
že pokud máš již objednávku komplet (i kompletní před odesláním lze upravit), tak zrovna pod zobrazením adres zákoše, je okno formuláře pro napsání všeobecného dotazu..., píši o verzi 1.1.0.5 kde tento formulář je přítomen!!! Pokud tento formulář chceš přesunout pod výběr dopravce, to lze snadno realizovat!


jj o to me jde :)
nemas nejake nakopnuti?
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...