Jump to content

Linkuri permanente: Formular de comanda personalizat


boy2litle

Recommended Posts

Doresc realizarea unui formular de comand precum cel din attachment, insa nu stiu cum si de unde din prestashop se realizeaza. Vreau sa contina campuri obligatorii si unele facultative, dar si caseta de text cum e si normal si o imagine ce va contine un cod de siguranta ce va trebui introdus de catre client (ca in imaginea atasata).

 

Vreau ca aceasta pagina sa apara in linkurile permanente, langa butonul de HOME si CONTACT. Cum fac aceste lucruri?

 

Cum e poate adauga pagini noi sau elimina pagini din meniul cu linkuri permanente?

 

Multumesc!

post-316828-0-29428100-1346363508_thumb.png

Link to comment
Share on other sites

Doresc realizarea unui formular de comand precum cel din attachment, insa nu stiu cum si de unde din prestashop se realizeaza. Vreau sa contina campuri obligatorii si unele facultative, dar si caseta de text cum e si normal si o imagine ce va contine un cod de siguranta ce va trebui introdus de catre client (ca in imaginea atasata).

 

Vreau ca aceasta pagina sa apara in linkurile permanente, langa butonul de HOME si CONTACT. Cum fac aceste lucruri?

 

Cum e poate adauga pagini noi sau elimina pagini din meniul cu linkuri permanente?

 

Multumesc!

 

Astept inca un raspuns de la voi, intrucat nu i-am dat inca de capat.

Multumesc!

Link to comment
Share on other sites

Foarte multe raspunsuri se gasesc in acest forum. Daca vrei in general gasesti orice .. doar sa vrei.

 

Bafta si spor la cautari.

 

"Chiar nu stie nimeni cu se face un formular de comanda in Prestashop? Nu pot sa cred" - acest gen de abordare cred ca tine in fata blocului la spart de seminte intre dinti.

 

Daca vrei te poti uita un pic la contactul de pe al 3-lea site din semnatura mea.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...