Jump to content

Modul: Butoane pentru subdomeniile magazinului online


boy2litle

Recommended Posts

Salutare,

 

Am un site la care am 3 subdomenii diferite si as dori sa pot gasi un modul care sa faciliteze trecerea din site in subdomenii dar si din fiecare subdomeniu in domeniul principal sau in celalte sudomenii.

 

Ma intereseaza un modul care sa imi permita sa inserez butoane cu cate o imagine/iconita/logo si text pt fiecare buton imparte (vezi imagine atasata!)

 

Multumesc!

post-316828-0-63165600-1344610208_thumb.png

Link to comment
Share on other sites

Salutare, Am un site la care am 3 subdomenii diferite si as dori sa pot gasi un modul care sa faciliteze trecerea din site in subdomenii dar si din fiecare subdomeniu in domeniul principal sau in celalte sudomenii. Ma intereseaza un modul care sa imi permita sa inserez butoane cu cate o imagine/iconita/logo si text pt fiecare buton imparte (vezi imagine atasata!) Multumesc!

Am tot cautat si ieri un raspuns, insa ... nicio sansa, asa ca inca astept parerile vostre.

Am gasit un site care poate fi luat drept model, click aici!

 

Multumesc!

Edited by boy2litle (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

salut,

 

incearca (pe localhost) sa faci 2 -3 categorii care nu vor fi afisate si apoi sa adaugi produse pentru fiecare categorie in ....subcategorii ( subcategoiile + produsele sa fie vizibile.... vezi ce iese).

Vezi cum iti vor aparea ..... din link-ul de mai sus asa pare sa se fi facut (ar fi o idee).

 

 

bafta.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...