Jump to content

(SOLVED) Order confirmation vertimas


Mariusp

Recommended Posts

Sveiki.

Kadangi nėra galimybių naudoti naujos arba naujesne Prestashop versija, tenka naudotis 1.3.6 versija. Problema, kad niekaip nerandu, kur isversti "Order confirmation" e-mail subject. Isnersiau vos ne visa google, bet nieko. Bandziau pasinaudoti ten keliais pasiulymais, nieko nepadejo. Gal kamnors yra pavyke isversti sia vieta?

Link to comment
Share on other sites

Šito dabar tiksliai ir aš nepamenu, bet man atrodo pasižiūrėkite, kad būtų išversti ir kur yra Orders -> Statuses, man atrodo iš ten irgi paima kai kuriuos el. laiškus.

 

Ten viskas isversta lietuviskai. Ir emailus gauna isverstus lietuviskai kaip ir priklauso. Vienintelis "Order confirmation" neisverstas, ir jo nera ten tarp Jusu pasiulymo. Gal dar kasnors kokiu minciu turite? Dar pasikartosiu, kad niekaip negaliu atsinaujinti ar naudoti nauja Prestashop versija...

Link to comment
Share on other sites

įdomu būtų sužinoti ką išbandiai?

 

laiško viduriai turėtu būti order_conf.html ir order_conf.txt, kataloge ./mails/lt/

 

subject'as randasi hardcodintas PaymentModule.php kažkur nuo 450 iki 520 eilutėj priklauso nuo PS versijos.

 

nors 1.4.6.2 versijoje yra laiškų vertymo psl, šiuo atveju jis veikia mistiškai ir neveiksmingai, bent jau man, nes galima koreguoti tik laiško turinį.

Link to comment
Share on other sites

Tiesa, kažkur vienas kažkoks el. laiško subject'as yra hardkodintas net ir naujausioje versijoje, tai tikriausiai ir bus šitas.

 

Pritariu, kad el. laiškus geriausia versti juos parsisiunčiant iš FTP ir pakeitus su bet kokiu redaktoriumi vėl įkelti - taip nesudarkytas bus HTML kodas ir struktūra ir t.t.

Link to comment
Share on other sites

įdomu būtų sužinoti ką išbandiai?

 

laiško viduriai turėtu būti order_conf.html ir order_conf.txt, kataloge ./mails/lt/

 

subject'as randasi hardcodintas PaymentModule.php kažkur nuo 450 iki 520 eilutėj priklauso nuo PS versijos.

 

nors 1.4.6.2 versijoje yra laiškų vertymo psl, šiuo atveju jis veikia mistiškai ir neveiksmingai, bent jau man, nes galima koreguoti tik laiško turinį.

 

Visi failai, esantys mail/lt isskruosti kiauriai. Bandziau prilipdyti ir mail/lt/lang.php faile eilute $_LANGMAIL['Order confirmation'] = 'Uzsakymo patvirtinimas', tikejausi, kad pades, bet ne velnio. Perziurejau ir modules/mailalerts visus failus, tikejaus gal ten bus kurnors uzslepta, bet nieko lyg ir neradau. Dabar bandysiu perziureti ir tavo pasiulyma PaymentModule.php, gal ka rasiu. Dekui!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...