Jump to content

Řazení produktů dle ceny - NEFUNGUJE! :(


David.dee

Recommended Posts

Pokouším se opravit řazení produktů podle ceny. Řazení funguje kdoví jak. Viděl jsem již jeden příspěvek, který to nějak řešil ale někdo ho zřejmě vymazal.

Zkoušel jsem tento postup ale výsledkem byl pouze "Blank screen". Žádnou chybu v syntaxi jsem nenašel. Buď jsem lama já nebo nevím.

Poradíte mi někdo? Obávám se, že s nefunkčním řazením produktů přicházím o zákazníky.

Díky

Link to comment
Share on other sites

Takže prozatím jsem to vyřešil následovně:
V kategorii produktů jsem pomocí posouvání pořadí produktů seřadil všechny produkty dle ceny. To je v tuto chvíli jediné řešení, než někdo vyřeší tento bug.

30% návštěvníků našeho shopu má rozlišení 1024x768 - zobrazí se mu jen dva první produkty. Když je seřadí podle ceny, zpravidla vyběhne jeden z nejdražsích jako první a dejme tomu, že prodáváte povlečení, tak je to pro zákazníka informace, že Vaše nejlevnější položka je dražší než konkurence a Váš shop opouští. Statistiky stránek ze kterých uživatel opouští web tomu tak napovídají.

Pokud někdo tento problém vyřeší -> více objednávek, jelikož návštěvník nebude uváděn v omyl a dostanou se mu relevantní informace.

Neberu to, že zákazník si vybere zboží na produktových srovnávacích portálech typu zbozi.cz apod. K nám dochází ze seznamu a google o 70% více lidí než ze srovnávacích portálů.

Prosím o pomoc.

Díky

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Zdravím,

no mně pomohlo, když jsem v nastavení > Produkty zvolil výchozí řazení podle ceny a vzestupně. Nejen že potom funguje řazení podle cen, ale i podle názvu a podle skladové dostupnosti.

Mějte se!

Link to comment
Share on other sites

Zdravím,

no mně pomohlo, když jsem v nastavení > Produkty zvolil výchozí řazení podle ceny a vzestupně. Nejen že potom funguje řazení podle cen, ale i podle názvu a podle skladové dostupnosti.

Mějte se!

Díky, vidíš, nějak jsem zapomněl, že tato možnost v nastavení je. Taky jsem malinko dumal, aby se zboží řadilo ne podle přidávání v kategorii, ale dle ceny a vida, ono stačilo nastavit zmíněné řazení. Díkec za připomenutí.
Link to comment
Share on other sites

Takže, myslel jsem si, že je to PHPkem tak jsem hodil na czechii a vůbec žádný pokrok. Potom jsem ještě celý baík hodil na další hosting a opět to samé. Nechápu tedy, jak je možné, že někomu se to řadí správně, někomu špatně. Mimochodem z presty jsem tak nervozní, že se s ní musí zacházet v rukavičkách a nevyužívat funkce, které úplně až tak nepotřebuju. Provedl jsem zálohu databáze (defaultní nastavení) a výsledkem bylo kompletní zborcení shopu. Takže jsem musel začít znova. Krajně nestabilní systém. :( pokud víte, na kterém hostingu se produkty řadí správně, dejte prosím echo. Díky.

Link to comment
Share on other sites

Takže, myslel jsem si, že je to PHPkem tak jsem hodil na czechii a vůbec žádný pokrok. Potom jsem ještě celý baík hodil na další hosting a opět to samé. Nechápu tedy, jak je možné, že někomu se to řadí správně, někomu špatně. Mimochodem z presty jsem tak nervozní, že se s ní musí zacházet v rukavičkách a nevyužívat funkce, které úplně až tak nepotřebuju. Provedl jsem zálohu databáze (defaultní nastavení) a výsledkem bylo kompletní zborcení shopu. Takže jsem musel začít znova. Krajně nestabilní systém. :( pokud víte, na kterém hostingu se produkty řadí správně, dejte prosím echo. Díky.


no ja jedu na kapuste uz nejaky patek a vypada to ,ze to radi jak ma.
ALE- :)
1/ uprava v nastaveni dle prispevku vyse
2/ pote to radilo obracene tzn dal jsem od nejlevnejsi a vyjelo to od nejdrazsiho > tak me napadlo nejjednodussi reseni > v prekladu jsem to otocil. A vypada ze to jede :-)
Link to comment
Share on other sites

Takže, myslel jsem si, že je to PHPkem tak jsem hodil na czechii a vůbec žádný pokrok. Potom jsem ještě celý baík hodil na další hosting a opět to samé. Nechápu tedy, jak je možné, že někomu se to řadí správně, někomu špatně. Mimochodem z presty jsem tak nervozní, že se s ní musí zacházet v rukavičkách a nevyužívat funkce, které úplně až tak nepotřebuju. Provedl jsem zálohu databáze (defaultní nastavení) a výsledkem bylo kompletní zborcení shopu. Takže jsem musel začít znova. Krajně nestabilní systém. :( pokud víte, na kterém hostingu se produkty řadí správně, dejte prosím echo. Díky.


no ja jedu na kapuste uz nejaky patek a vypada to ,ze to radi jak ma.
ALE- :)
1/ uprava v nastaveni dle prispevku vyse
2/ pote to radilo obracene tzn dal jsem od nejlevnejsi a vyjelo to od nejdrazsiho > tak me napadlo nejjednodussi reseni > v prekladu jsem to otocil. A vypada ze to jede :-)


Tak to jsem zkoušel jako první. Funguje to špatně jak na firemním hostingu tak i na hostingu czechia. Ti to aktualizovali už několikrát a žádná změna. Zkusím znovu pod novým účtem nainstalovat verzi 1.2 a uvidím. :) Každopádně díky za informace.
Link to comment
Share on other sites

Jak poznamenal OKMobil, stačí zadat řazení v Nastavení produktu a mě osobně řazení funguje bez problémů, můžeš se podívat na stránky, mám nastaveno od nejlevnějšího. Takže nemyslím, že u Presty musíš jednat v rukavičkách, něco funguje perfekt, něco skřípe, ale co bys chtěl zadarmo, na to je to super e-shop. Jinak hostuji na Webhosting-C4 a mohu říci nikdy žádný problém (musím to zaklepat), takže naprostá spokojenost.

Link to comment
Share on other sites

Jak říká vigel,taky jsem šel na Kapustu a podle místních příspěvků všemožných chyb jsem měl obavy,že je velkej rozdíl z lokalu (vertrigo) to hodit na hosting,ale zatím jede vše jak má.Zkusil jsem i tenhle filtr podle cen a abecedy,bez zásahu v BO (defalt "řazení v kategorii")to vyhledávalo bez problémů.Při aplikaci tagů to vůbec nereaguje na jakékoliv řazení i po změně v BO "od nejlevnějších" ani při použití modulu tagů z 1.2??Cokoliv Vás napadne je vítáno. (můj laický názor je,že tagy nejsou propojeny s funkcí řazení)

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...
Takže, myslel jsem si, že je to PHPkem tak jsem hodil na czechii a vůbec žádný pokrok. Potom jsem ještě celý baík hodil na další hosting a opět to samé. Nechápu tedy, jak je možné, že někomu se to řadí správně, někomu špatně. Mimochodem z presty jsem tak nervozní, že se s ní musí zacházet v rukavičkách a nevyužívat funkce, které úplně až tak nepotřebuju. Provedl jsem zálohu databáze (defaultní nastavení) a výsledkem bylo kompletní zborcení shopu. Takže jsem musel začít znova. Krajně nestabilní systém. :( pokud víte, na kterém hostingu se produkty řadí správně, dejte prosím echo. Díky.


no ja jedu na kapuste uz nejaky patek a vypada to ,ze to radi jak ma.
ALE- :)
1/ uprava v nastaveni dle prispevku vyse
2/ pote to radilo obracene tzn dal jsem od nejlevnejsi a vyjelo to od nejdrazsiho > tak me napadlo nejjednodussi reseni > v prekladu jsem to otocil. A vypada ze to jede :-)



Zdravím všechny.
Mám stále problém s řazením produktů, dle ceny. Žádná z výše uvedených rad mi nepomohla. Řadí se to pořád jak chce. Neřešil to někdo systémově? Není někdo, kdo by mi mohl 100% informací?

Díky předem všem.
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...