Jump to content

[Modul] Cash on pickup - Platba v hotovosti pri osobnom odbere


Recommended Posts

Hladal som platobny modul - platba v hotovosti pri prevzati (Cash on pickup), pretoze chcem mat aj takuto moznost platby.
Na fore som nasiel nejaky navod a aj subor na stiahnutie, tak Vam ho tu tiez prikladam. Uz je tam aj slovencina, takze saci nahrat do modulov a pojde to. (Oproti tomu co som stiahol som zmenil aj obrazok).
Original (EN, NL) je mozne stiahnut tu: http://www.prestaforums.nl/viewtopic.php?f=13&t=13

Okrem toho som si do prepravcov pridal dalsi, ktory sluzi ako osobny odber - cize sa tam nezaratava ziadne postovne a balne.

Upraveny Cash on pickup so slovencinou:

cashonpickup.zip

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Neriešil niekto problém ako v spôsobe doručenia nastaviť "Osobný odber tovaru"?. Nejak mi to nechce fungovať. V dopravcoch som vytvoril dopravcu "Osobne" a nastavil cemu na 0€, cenový rozsah a zonu. Lenže pri voľbe osobného odberu mi pri platbe vypiše "nie je nainštalovaný žiadný platobný modul". Nevedl by mi niekto poradiť ako na to?

Ďakujem

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

Nainstaloval som tento modul a Okrem toho som si do prepravcov pridal dalsi, ktory sluzi ako osobny odber ale ked idem platit tak na stranke "Obchodné a dodacie podmienky" ma nepusti dalej lebo mi hlasi Ľutujeme, ale momentálne nie je dostupný žiadny dopravca, ktorý by bol schopný doručiť zásielku na túto adresu! nevie mi niekto poradit???

Link to comment
Share on other sites

Vsetkych prepravcov znovu otvorit (ja mam skusenost, ze treba aj znovu nacitat ikonu prepravcu) a ULOZIT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ak sa chystas pouzivat aj shipToPay modul (ja ho pouzivam a funguje aj v 1.3.0.1), tak v tom module odstranit vsetky kombinacie a nahrat este raz

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

sakra a mi to porad nejede :-(

nahral jsem si cash on pickup

pak nainstaloval ship to pay

aktualizoval jsem vzdy dopravce i modul ship to pay a porad mi to pri platbe osobne vyskakuje :

Nejsou nainstalovány žádné platební moduly!

:-(

nemuzete mi nekdo poslat funkcni moduly, uz si s tim hraju a kombinuju pulden
mam verzi 1.2.2

jeste me napada ze by byla chyba zde:

19892_XwZEk4i0BLiJriU5PrRU_t

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Caute hladal som platobny modul – platba v hotovosti pri prevzati (Cash on pickup) a nasiel som na: http://www.prestashop.com/forums/viewthread/13993/veobecn_diskusia/platba_v_hotovosti_pri_osobnom_odbere__cash_on_pickup .

Chcel by som sa opytat ci by sa nedalo nastavit , ked niekto zvoli osobny odber tak aby sa mu tam nezobrazili dalsie ponuky ako: Platba pri doruceni (dobierka) alebo platba prevodom na ucet . (vid obrazok)

A ket zvoli slovensku postu tak aby sa mu tam zase nezobrazilo: platba hotovostou pri osobnom odbere.

Diky ;-)

20796_jC7DH8mgqZhuMfp7GOcY_t

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Zdravím, můžete mě někdo nakopnout co dál. Potřebuji aby při osobním odběru se v následném kroku zobrazovala pouze platba v hotovosti a při dopravě ČP jen převod na účet a nebo dobírka. Mám PS 1.3 a v modulech využívám Platba při odběru (CoP) v1.2.1.1., CoDwf v.0.5. Pokoušel jsem se to odfiltrovat Ship to Pay v0.1, ale to tu nefunguje přesto že je vše nastavené a uložené. Vím, že se někde psalo že to není kompatibilní ale tady to lidem funguje. Máte někdo jinou radu jak to vyřešit. Už jsem z toho na odstřel. Díky za každou pomoc.

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

zdravim,
nainstaloval som modul Platba v hotovosti aj Ship2pay, vytvoril kombinacie, ale nezobrazuju sa.
problem bude asi najskor v tom, ze pri instalacii ship2pay som nainstaloval modul, ale nenakopiroval /classes/Module.php a root/order.php pretoze akonahle tak urobim e-shop nejde.
pouzivam prestashop 1.3.1.1
nejake napady?
vopred dakujem :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Nechapem, naco potrebujete na to modul?
Ja mam v Carriers nastaveneho dalsieho prepravcu s nazvom Osobny odber. V Price ranges mam pridany pre osobny odber rozsah 1€ - 9999 €. Potom v Shipping naspodu ako Dopravca vyberiem Osobny odber, pridam pre rozsah 1€ - 9999€ sumu 0.01. Skontrolovane, v prislusnej casti objadnavky to zobrazilo osobny odber 0.01€. Nasledne zmenene na sumu 0.0€ a v prislusnej casti objednavky sa zobrazilo osobny odber zdarma.
Tento sposob vam nefunguje alebo potrebujete ten modul aj na nieco ine? Kedze nemam registracnu pokladnu uprednostnujem platbu vzdy vopred a pri osobnom odbere aspon nemam problem vydavat peniaze. Co robi vlastne ten modul Cash on Pick up?

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...
  • 1 year later...
  • 1 year later...
  • 5 months later...
  • 4 weeks later...
×
×
  • Create New...