Jump to content

Zobrazení ceny dopravy v košíku


Radek100

Recommended Posts

Zdravím, nevíte náhodou jak vypustit cenu dopravy v košíku? Chtěl bych aby se do objednávky zaúčtovala až v momentě, kdy si jí člověk vybere. Příjde mi nelogický, že když si člověk dává zboží do košíku a má v úmyslu si např. vyzvednout zboží osobně, dávat mu tam cenu dopravy... nehledě na to, že dopravců může být i víc a můžou mít různou cenu, taky je zbytečný mu tam zobrazovat dopředu jinou cenu dopravy než tu, která pro něj ve finále bude platit. Díky

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...

vytvor si vyzdvihnutie v predajni a nastav cenu na 0, a vyber to ako default dopravcu

 

v tomto případě se stále zobrazuje doprava zdarma, což u jiných druhu dopravy neptali a tudíž vzniká jakýsi klam na zákazníka... a bohužel to neřeší vypnuti dopravy v košíku  

Link to comment
Share on other sites

Zdravím,

 

vidím to na úpravu na míru, kde si trochu pohrajete s proměnnými v shoping-cart.tpl.

Pokud samozřejmě nebude vyhovovat řešení pomocí vytvoření dopravce s nulovou cenu a nastavení tohoto dopravce jako výchozího.. To je jednodušší. 

 

 

díky za radu, ale...

 

byl vytvořen "dopravce" Osobní odběr s nulovou cenou, rovněž nastaven jako výchozí, ale stále se zobrazuje následující:

 

http://bit.ly/1me7I1x

 

navíc, z nějakého důvodu se tento dopravce zobrazuje jako jediný dostupný, i když mám vytvořeno a nastaveno (země, zóny, rozsahy a ceny) dalších 5.

 

P.S. prestashop 1.6.0.6

Link to comment
Share on other sites

díky za radu, ale...

 

byl vytvořen "dopravce" Osobní odběr s nulovou cenou, rovněž nastaven jako výchozí, ale stále se zobrazuje následující:

 

http://bit.ly/1me7I1x

 

navíc, z nějakého důvodu se tento dopravce zobrazuje jako jediný dostupný, i když mám vytvořeno a nastaveno (země, zóny, rozsahy a ceny) dalších 5.

 

P.S. prestashop 1.6.0.6

 

Ano, toto se zobrazovat bude stále. Jiné řešení opravdu nevidím. Musí se doprava skrýt z shoping-cart.tpl a ještě z blockcart.tpl dané šablony. 

 

Nemáte u některých produktů ostatní dopravce zakázány?

Nemáte dopravce zakázány, pokud je cena/hmotnost větší než XY?

Nemáte nastaveny max. rozměry pro některé produkty?

Link to comment
Share on other sites

Ano, toto se zobrazovat bude stále. Jiné řešení opravdu nevidím. Musí se doprava skrýt z shoping-cart.tpl a ještě z blockcart.tpl dané šablony. 

 

Nemáte u některých produktů ostatní dopravce zakázány?

Nemáte dopravce zakázány, pokud je cena/hmotnost větší než XY?

Nemáte nastaveny max. rozměry pro některé produkty?

 

 

děkuji za tip ohledně uprav souboru.

 

co se týče dopravců:

1) u žádného produktu nemám vybráno žádného dopravce -> měli by se zobrazovat všechny

2) v případě překročeni max. rozsahu (v mém případě cenového) -> cena nejvyššího rozsahu

3) max. rozměry nemám nastaveno u žádného dopravce -> měli by se ignorovat přes to, že u produktu zadané jsou

Link to comment
Share on other sites

děkuji za tip ohledně uprav souboru.

 

co se týče dopravců:

1) u žádného produktu nemám vybráno žádného dopravce -> měli by se zobrazovat všechny

2) v případě překročeni max. rozsahu (v mém případě cenového) -> cena nejvyššího rozsahu

3) max. rozměry nemám nastaveno u žádného dopravce -> měli by se ignorovat přes to, že u produktu zadané jsou

Pokud chcete, můžete mi zaslat PM s přístupy, podíval bych se na to někdy dnes k večeru.

Jiné řešení mne v tuto chvíli nenapadá.

Link to comment
Share on other sites

Pokud chcete, můžete mi zaslat PM s přístupy, podíval bych se na to někdy dnes k večeru.

Jiné řešení mne v tuto chvíli nenapadá.

 

 

už jsem na to přišel, chyba byla v nastaveni skladu, a aby se zobrazovali všechny možnosti dopravy tak se musí odklikat celý seznam dopravců se zamáčklým CTRL...

 

 

přesto vám velmi děkuji za rady a snahu pomoci :)

Edited by ConstantineKlim (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

Jo, to jsme také jednou řešili s klientem, hledal jsem to hodinu a nakonec jsem na tohle narazil. Musím si to někam poznamenat, už mne to podruhé zaskočilo :-)

 

Jsem rád, že se to vyřešilo!

Mohl byste téma označit jako "[VYŘEŠENO]"?

Stačí upravit první příspěvek.

Díky moc!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

už jsem na to přišel, chyba byla v nastaveni skladu, a aby se zobrazovali všechny možnosti dopravy tak se musí odklikat celý seznam dopravců se zamáčklým CTRL...

 

 

přesto vám velmi děkuji za rady a snahu pomoci :)

Dobrý den,

 

právě se potýkám se stejným problémem. Nechci, aby se mi zobrazovala cena, protože vše bude na dobírku a cena za dopravu je do 20-ti km zdarma. Můžete mi, prosím, napsat, jak a kde jste to vypnul? Moc děkuji.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...