Jump to content

Ce ziceti de tema asta???


Ginno

Recommended Posts

Ne-am dat si noi cu parerea, si oricum tu alegi pt pagina ta web. Dar daca te uiti la magazine online... asa la alea mari... nu gasesti unu inchis la culoare... poti sa zici de mediadot sau cum ii zice, dar ala nu e mare, e fortat sa fie mare. Ebay, amazon, wallmart, emag... astea sunt mari si albe.

Daca tie iti place negru, asa sa fie.

Link to comment
Share on other sites

may tema nu am facut-o de la 0.... am modificat o tema... oricum se poate spune ca e o teme unica
pai inca nu m-am gandit daca o pun la dow,,, ma gandeam sa o pastrez pt mine...
am muncit ff mult la tema asta ca sa mearga in toate borwserele... si s-o folosesc eu.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

!FARA SUPARARE! dar nu poti fi serios cu vandutul temelor .. nu ai modificat decat culorile..

mie mi-ar fi rusine .. si cred ca site-u la care lucrez arata mult mai bine decat temele tale.. si inca imi e rusine ca sunt incepator si nu arata cum as vrea..

mai gandeste-te cu schimbatul culorilor pe bani.. cred ca mi-ar lua doar o zi sa fac una din temele alea

Link to comment
Share on other sites

dupa cum ai vazut .. eu inca nu am pus temele in vanzare... si deocamdata nici nu am degand..
ceia ce au facut ei ... este foarte urat.
daca nu stiu sa faca 2 - 3 grafice in photoshop sau alte programe asemanatoare ... asta nu se cheama web design

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...