Jump to content

SMS Modul


OFFcza

Recommended Posts

Já to mám vyřešený tak, že mám zapnutý modul Informace e-mailem a po každé objednávce mi dojde email, a to posílání SMSek mám řešené až v samotné emailové schránce (osobně na tohle používám seznam.cz), kde jsem si nastavil posílat upozornění na můj mobilní email - osobně používám Vodafone a tam si ten mobilní email můžeš lehce zřídit přímo pod svým účtem na vodafone.cz. Cokoli pak pošleš na tento mobilní email, tak ti dojde přímo na mobil. Jinak je to vše zdarma.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Já to mám vyřešený tak, že mám zapnutý modul Informace e-mailem a po každé objednávce mi dojde email, a to posílání SMSek mám řešené až v samotné emailové schránce (osobně na tohle používám seznam.cz), kde jsem si nastavil posílat upozornění na můj mobilní email - osobně používám Vodafone a tam si ten mobilní email můžeš lehce zřídit přímo pod svým účtem na vodafone.cz. Cokoli pak pošleš na tento mobilní email, tak ti dojde přímo na mobil. Jinak je to vše zdarma.
Přesně tak to mám i já,cokoliv příde na [email protected] ,tak o tom hned vím pomocí sms
Link to comment
Share on other sites

Prekontroluj, jestli v administraci v sekcni nastaveni -> email mas zaskrtnuto: "Používá PHP mail() funkci. Doporučeno; ve většině případů funguje"

Pokud ano, mas spravne nastaveny email pro dorucovani mailu?!

Link to comment
Share on other sites

Zkus v BO otevřít Employees (zaměstnanci) pak Contacts tam si zadej svuj funkční email a pak v nastavení emailu v Preferences nahoře vyber to správný.Jestli to zatím jen zkoušíš na localu,zaškrtni Vlastní nastavení smtp a vypln to jako v outloku př. SMTP pop3.seznam.cz,pak tvuj mail na seznamu,heslo k němu,a port 25 a mělo by to jít i na localu.

Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...
  • 2 years later...

Vyzkoušejte Presta SMS modul. Modul je k dispozici ke stažení zdarma na stránkách modulu:

http://www.presta-sms.com/cz/download.html

 

Modul umožňuje posílat SMS zprávy o různých událostech v PrestaShopu jak zákazníkům, tak i administrátorům. Na stránkách je i manuál, jak modul nainstalovat a nastavit.

Edited by TOPefekt s.r.o. (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...