Jump to content

[MODUL] Hodnocení obchodu - komentáře zákazníků


Recommended Posts

Ahoj lidi,

našel jsem na anglickém foru uplně náhodou modul "hodnocení obchodu". To byla jediná věc která mi v Prestě chyběla, když jsem na ni přešel ze Zencartu :D. Bohužel nevím jak se dělá překlad zvlášť do souboru a proto jsem to jak by řekl Caleydon sprasil přímo do kodu ... :D Ale funguje to přesně jak jsem si představoval, takže pro toho kdo používá jen češtinu, stejně jako já, tak žádný problém. Administraci jsem nepřekládal, to je asi celkem zbytečný. Screeny přikládám. Tak věřím že jsem někomu udělal radost.

P.S. kdo sem bude chtít napsat že na to je heureka, či nově zboží.cz atd a že tohle je dobrý tak pro lidi co chtějí hodnocení falšovat, tak to sem prosím nepište, je na každém jak s tím naloží a jaký chce mít obchod.

49026_tF0f5lW2RNXjb6RQm06S_t

49027_h5JAm2gSdBWBYTJlpPmK_t

49028_nBkSqdKO3lCT61qiRLgO_t

49029_6w0DZCvULHPvTiff9QbN_t

feedback.zip

Link to comment
Share on other sites

Ahoj lidi,

našel jsem na anglickém foru uplně náhodou modul "hodnocení obchodu". To byla jediná věc která mi v Prestě chyběla, když jsem na ni přešel ze Zencartu :D. Bohužel nevím jak se dělá překlad zvlášť do souboru a proto jsem to jak by řekl Caleydon sprasil přímo do kodu ... :D Ale funguje to přesně jak jsem si představoval, takže pro toho kdo používá jen češtinu, stejně jako já, tak žádný problém. Administraci jsem nepřekládal, to je asi celkem zbytečný. Screeny přikládám. Tak věřím že jsem někomu udělal radost.

P.S. kdo sem bude chtít napsat že na to je heureka, či nově zboží.cz atd a že tohle je dobrý tak pro lidi co chtějí hodnocení falšovat, tak to sem prosím nepište, je na každém jak s tím naloží a jaký chce mít obchod.


ja ti děkuji za modul, jen upozornim ostatni že preklad budou muset upravit protože na sctreenu je nazev Vašeho shopu

Pro jakou verzi je modul ?
Link to comment
Share on other sites

Nn, nemusí se upravovat, to si načítá ten název shopu, je to proměnná, takže to načte Tvůj název (úplně ve všech případech, nikam jsem nepsal název shopu přímo). Jinak já jsem to dal na 1.3.1 a 1.3.3 a bez problémů

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 months later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Jj, snad nekecam, ale bylo to vidět hned (akorát to ukazovalo prázdný střed stránky, dokud nebyla napsaná první zpráva). Když se ukázaly první reakce, bylo to hnedle veselejší! :-)

Ale mám zatím ver. 1.3... (bojím se do update kvůli databázi)

Link to comment
Share on other sites

Tak to me se nezobrazi vubec. Nechapu proc. :( Stejne tak mi nefunguje Odpocet u casove omezene akce a nemuzu prijit na to proc. :( Ja bych i updatnul, jenze kdyz ma clovek vetsinu veci jiz odladenou na danou verzi, tak upravovat moduly atd se mi opravdu nechce. Zvlast pri rychlosti vydavani novych verzi bych asi nedelal nic jineho. :( No i tak diky za prispevek. :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
×
×
  • Create New...