Jump to content

Modul na multi level marketing (mlm)


mjojo

Recommended Posts

Ahojte

Hľadám modul, ktorý by dokázal vypočítať multi level marketingové (mlm) odmeňovanie zákazníkov z predaného tovaru.

Je to podobný systém, ako robí modul odporúčajúcieho programu. len musí zasahovať do viacej úrovní, ako tento modul. A neodmeňuje sponzorov nejakou určenou sumou, ale určitou percentuálnou čiastkou z predaného tovaru, ktorá môže byť pre každú úroveň iná.

Môjmu známemu niekto vyprával, že taký modul pre Prestashop existuje. Aj by som sa na to spýtal priamo programátorského teamu tohto eshopu, len okrem slovenčiny a češtiny neovládam iný jazyk. Ak by mi niekto z vás vedel pomôcť v tomto hľadaní, bol by som mu veľmi povďačný.

P.S. Vložil som totožný príspevok aj do Slovenskej časti tohto fóra v nádeji, že padne do oka niekomu, kto ma v hľadaní posunie ďalej.
Vopred dík za pochopenie a pomoc.

Link to comment
Share on other sites

Ahojte

to co popisujes se jmenuje affiliate program… a tenhle modul je v soucasnem SVN… takze v pristi verzi
Dík Jirko.

Ak som dobre pochopil z tohto príspevku: http://www.prestashop.com/forums/viewthread/10283/#49441 , tak affiliate program je ako modul v prípade potreby na predaj pre verziu 1.0.0.8 a vyššie. Kde sa môže jeho predaj nachádzať? Nejak sa k nemu neviem dopátrať.
Link to comment
Share on other sites

Ahojte
Newpresto dík za odpoveď.

Asi bude nejlepší,když se podíváš do připravované verze,
Dík, vyskúšam to, aspoň sa zase niečomu naučím. Mám však aj ďalší nedostatok a to, že neovládam PHP, len HTML a CSS. Totiž, neživím sa programovaním, ale ako amatérsky hudobník. A mojim zámerom je postaviť eshop na sťahovanie mp3 skladieb, ako vlastných, tak aj od cudzích kapiel. To už Prestoshop slušne umožňuje.
A ako reklamnú podporu eshopu chcem použiť taký affiliate program, ktorý by podporoval mlm systém najlepšie až do 50 úrovne, alebo aj viac.

ale myslím,že to,o čem jsi tu psal (jestli jsem to pochopil dobře) tam asi nebude
Tak potom musím požiadať niekoho (kto sa chce živiť programovaním), aby mi taký modul zostrojil. Trúfol by si niekto na to?
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...