Jump to content

[VYRIEŠENÉ] Posielanie emailov z Websupportu


Recommended Posts

Zdravim,
zaciatkom tohoto roku zaviedol Webbsupport nejake ochranne opatrenia proti spamu, v praxi to znamena ze ked odosielate email z akejkolvek web aplikacie musi byt ako odosielatel uvedeny email vytvoreny na domene v sprave websupportu. Tak nejako som to pochopil a na joomle a podobnych RS to tak funguje. Neposiela emaily kym nenastavim adresu z ktorej sa maju systemove a ine emaily odosielat na websupportacku adresu.

Avsak v preste som v kontaktnych udajoch nastavil moju adresu co mam priamo tam na WS a aj napriek tomu mi emaily neodosle. Ani klientovi ani mne nepridu oznamy o novych objednavkach.

Mam nainstalovanu cerstvu instalacku presty 1.4.25 a unlimited hosting na websupporte

Prosim ak vie niekto ako rozbehat na webbsupporte posielanie emailov podelte sa so mnou. Vdaka

Link to comment
Share on other sites

Na websupporte klientovi neslo posielanie cez smtp. Ale phpMail() ide pekne. V natveniach je ako email obchodu nastavena adresa umiesnena na domene, z ktorej je pravadzkovany obchod. Bohuzial je to verzia 1.3.4 takze neviem do akej miery je to relevantne.

Link to comment
Share on other sites

Ja mám tiež testovačku na websupporte. Mail mám nadstavený na smtp a žiadny problém. Problém bol práve s aplikačným PHP odosielaním. V tedy to nešlo.
A nešlo sa mi pripojiť na databázu od iného poskytovateľa.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
  • 3 months later...

Ahojte,

viete mi prosim pomoct s nastaveniami odosielania mailov z Prestashopu u webhostingu od Websupport? Pouzivam PS verzie 1.4.6.2, nefunguje mi posielanie mailov ani cez phpmail, ani cez smtp.

Dakujem.

 

zdravim,

 

ani mojim klientom to neslo.. resp niekolko dni islo a potom zase neslo a potom zase islo na par tyzdnov.. riesenie je jednoduche, zmenit hosting na nieco lacnejsie a hlavne kvalitnejsie..aj ked cp panel od hostingu asi nebude v slovenskom jazyku alebo hostovat svoj vlastny server pre klientov s virtualminom alebo vpsko..tieto moznosti su rovnako drahe ako unlimited hosting od websupportu akurad ked je to u velkej zahranicnej firmy tak kvalita sluzieb je uplne ina.. websupport je na urovni sluzieb k pomeru cena kdesi v 80tych rokoch..

Link to comment
Share on other sites

Dakujem za info, uz ani neviem ako som to vyriesila, myslim ze som nakoniec vyriesila cez google smtp. Aj ked podla mna je Websupport zo slovenskych poskytovatelov hostingu najlacnejsi a najlepsi, co sa tyka cenovo aj kvality sluzieb, aj ked je pravda, ze vyuzivam len custom hosting vacsinou s najnizsimi parametrami, tak cenovo je to vyhodne. Teda aspon si myslim, nakolko som nic lepsie nenasla :)

Link to comment
Share on other sites

Dakujem za info, uz ani neviem ako som to vyriesila, myslim ze som nakoniec vyriesila cez google smtp. Aj ked podla mna je Websupport zo slovenskych poskytovatelov hostingu najlacnejsi a najlepsi, co sa tyka cenovo aj kvality sluzieb, aj ked je pravda, ze vyuzivam len custom hosting vacsinou s najnizsimi parametrami, tak cenovo je to vyhodne. Teda aspon si myslim, nakolko som nic lepsie nenasla :)

 

ahoj, nie je zac ;)

 

inak neviem, shared hosting ako maju oni (websupport) akurad s multi-domenami (viac webovych domen na jednom serveri) a bez akychkolvek limitov stoji tu v uk okolo £120 na 3 roky.. alebo s limitom disku (500gb hdd ale ine ziadne limity tam niesu) od 0.80pi za mesiac..kvalita je zhodna ak nie lepsia.. len treba po anglicky hovorit.. na svk asi nic lepsie nie je zatial kedze je tam obrovsky monopol.. porozmyslam ci svoje hosting sluzby otvorim aj v svk jazyku..

Edited by kip (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

Tak asi je rozdiel podla toho ci clovek potrebuje mini hosting alebo napriklad unlimited :) tak 120£ je super cena, to asi u nas sa zohnat neda, aj ked neviem koho myslis tym monopolom? podla mna ani moc nie je, je tu dost vsivavej konkurencie :) najma ked bezny ludia tomu nie moc rozumeju..

Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...

cauko.. tak £120/3roky je cena vonku v zahranici (nemozem ti odporucit ziadnu firmu heh nechcem dostat ban)..ma to svoje vyhody aj nevyhody..okrem toho ze cpcko je cele v anglictine (co asi neni problem) a s podporov musis dealovat po anglicky tam asi ziaden iny problem nie je.. monopol som mal skor na mysli cenu v pomere kvalita sluzieb.. ak da jeden hore cenu davaju secia :) ja som nakoniec slobodny od akehokolvek hostingu.. hostujem sa sam a stoji ma to 20ku rocne :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...