Jump to content

Problém s zobrazováním doporučené zboží na úvodní stránce


mira

Recommended Posts

Upravoval jsem si vzhled svého shopu v souboru global.css a po této úpravě se mi začalo špatně zobrazovat doporučené zboží na úvodní stránce. Pokud v modulu doporučené zboží na úvodní stránce nastavím počet zboží zobrazeného na úvodní stránce např. 4, tak se první tři doporučené zboží na úvodní stránce zobrazí správně vedle sebe a čtvrté se nezobrazí vedle těch třech, ale na následující řádce. Hledal jsem tuto chybu, ale nepřišel jsem na ni. Poraď te mě prosím, abych nemusel opětovně měnit vzhled svého eshopu. Předem díky.

4164_MBSw8tEHbR53OEM9K5Y3_t

global.zip

Link to comment
Share on other sites

Upravoval jsem si vzhled svého shopu v souboru global.css a po této úpravě se mi začalo špatně zobrazovat doporučené zboží na úvodní stránce. Pokud v modulu doporučené zboží na úvodní stránce nastavím počet zboží zobrazeného na úvodní stránce např. 4, tak se první tři doporučené zboží na úvodní stránce zobrazí správně vedle sebe a čtvrté se nezobrazí vedle těch třech, ale na následující řádce. Hledal jsem tuto chybu, ale nepřišel jsem na ni. Poraď te mě prosím, abych nemusel opětovně měnit vzhled svého eshopu. Předem díky.

Oprav si v modules/homefeatured/homefeatured.tpl {assign var='nbItemsPerLine' value=4} na {assign var='nbItemsPerLine' value=3} Nezapomeň si také v adminu nastavit počet doporučených produktů na nějaké číslo dělitelne třemi.
Link to comment
Share on other sites

Tak jsem vyzkoušel oba návody a pomohla ta od "vigela". Změnil jsem v souboru global.css "#center_column .products_block ul li" width:133px; na width:132px a už se doporučené zboží zobrazuje korektně. Díky za rady.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...