Jump to content
  • 0

Presta 1.7.6.3 i brak możliwości upgrade: Download complete but MD5 sum does not match


V-12

Question

Walczę z upgradem Presta 1.7.6.3, ale doszedłem do ściany i nie wiem, co dalej.

1-click updater twierdzi, że mam zbyt starą wersję PHP (obecnie jest 7.0 na serverze). Próba zmiany PHP na 7.1 lub 7.2 powoduje wywalenie strony. Trzeba robić revert do 7.0, żeby strona i panel administracyjny znowu działały. Bez sensu.

Bez zmiany wersji php nie da się zrobić upgrade, bo wywala błąd "Download complete but MD5 sum does not match". 

 

EDIT. Pomyślałem, że może potrzebna jest na serverze wersja ea-php72? Bo mam tylko wersje alt, które nie działają (poza 7.0).

 

Ma ktoś jakieś pomysły jak zrobić upgrade?

Edited by V-12 (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

4 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

Do której wersji chcesz robić upgrade?  1.7.8.10? Czy już do 8+? Bo szczerze, jeśli już pod 8+, to lepiej na nowo stawiać. Zainstalować czystą wersję i przetestować, czy szablon / moduły, których obecnie używasz, będą działać poprawnie.

Zobacz co się dzieje pod PHP 7.4, co debug Ci pokaże przy zmianie.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Pierwsze powinieneś rozwiązać problem php masz ewidentnie z czymś problem jakiś moduł, szablon nie jest to wina presty bo spokojnie powinieneś móc przełaczyc php na 7.2 i wszystko powinno działać bo twoja wersja bez problemu powinna działac na php od 5.6 do 7.2

php.jpg

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...