Jump to content

Moduł do zmiany ilości i cen produktów


ej.farsta

Recommended Posts

Hej, szukam rozwiązania, które ułatwi nam aktualizowanie ilości (ceny w tym wypadku też byłyby fajne) produktów.
Obecnie przy aktualizacji ręcznej kilkuset produktów, gdzie każdy musimy wyszukać na liście produktów, otworzyć, ustawić ilość, zapisać, wrócić do listy, wyszukać .... bla bla bla... Szukam modułu, który pozwoliłby na taką edycję w liście produktów - tak, żeby nie trzeba było za każdym razem otwierać produktu i tego zapisywać.

Rozwiązania eksportujące csv xml znamy - nie sprawdzają się, stąd szukamy moduły gdzie zrobimy to bezpośrednio z poziomy BO. Może otwierać swoją zakładkę, może pracować na liście produktów natywnej. Wszystko jedno - byle działało ...

Widzieliście może takie rozwiązania?

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Niestety żaden z tych modułów nie jest tym o co chodzi. Oba te moduły, i większość dotychczasowych, pozwalają na MASOWĄ zmianę. A to znaczy, że pozwalają zwiększyć o zadane wielkości grupę produktów.

Ja potrzebuję szybkiej edycji dużej ilości danych, przy założeniu, że te dane nie są takie same. Nie chcę więc zwiększyć iluś tam produktów o 10%, 10zł czy ustawić ich na konkretną wartość. Każdy produkt ma inną cenę.

Stąd też poszukuje rozwiązania, które pozwoliłoby to zrobić na zasadzie edycji bezpośrednio w BO, na jakiejś tam wyfiltrowanej liście, gdzie po prostu zmieniam cenę jak w excelu, produkt po produkcie pod sobą ... Nie wiem jak to inaczej opisać ...

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...