Jump to content
  • 0

błąd przy instalacji


Gridnet

Question

Witam,

Mam problem z instalacją na home.pl przy najnowszej wersji 8.1.1 po wgraniu plików do katalogu przy próbie instalacji na starcie pojawia się komunikat:

An error has occured:
Extraction error - No error

home twierdzi że to nie ich problem więc może ktoś wie jak to rozwiązać albo spotkał sie z takim problemem? 

Zrzut ekranu 2023-09-22 100306.png

Link to comment
Share on other sites

5 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

Właściwie napisałeś jakiego hostingu używasz i tutaj na forum było poruszane to setki razy który się nie nadaje pod prestę, widocznie nie miałeś szczęścia zapoznać się z opiniami przed wyborem.

To co ja bym zrobił to wypakować paczkę instalacyjna ręcznie na serwerze i wtedy spróbować zainstalować sklep.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Zapewne nie masz na serwerze włączonej obsługi ZIP dla tego paczka nie może być wypakowania i zainstalowana, ale jeżeli tak jest to masz dopiero początek problemów, bo po instalacji sklepu będziesz miał dalsze problemy jak instalacja modułów, czy nawet szablonów które wgrywasz przygotowane jako ZIP paczki instalacyjne.

ustawienia_php_1_7.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Hosting jest rzeczą dla mnie zastaną i tu nie mam wpływu zbytnio. Co do obsługi zip to jest obsługiwany na serwerze ale większe archiwa się nie rozpakowują(zakładam że home ma ograniczenia wprowadzone). Narzędzie do sprawdzania kompatybilności "phpprestashopinfo" wskazuje wszystko na zielono poza możliwością zapisywania pisze do homa czy odblokować to mogą. Chyba że przeoczam coś prostego i oczywistego...Zrzutekranu2023-09-22121454.thumb.png.e02bd53ad1f7157a9a27d5c6ab5f1641.png  

Link to comment
Share on other sites

  • 0
On 9/22/2023 at 1:39 PM, Gridnet said:

Witam,

Mam problem z instalacją na home.pl przy najnowszej wersji 8.1.1 po wgraniu plików do katalogu przy próbie instalacji na starcie pojawia się komunikat:

An error has occured:
Extraction error - No error

home twierdzi że to nie ich problem więc może ktoś wie jak to rozwiązać albo spotkał sie z takim problemem? 

Zrzut ekranu 2023-09-22 100306.png

Jak może to nie być ich problem? Nie masz czasem za mało miejsca na serwerze? Zobacz też ustawienia PHP.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...