Jump to content

Question

Podczas składania zamówienia jako gość i wybierając płatność przelewem po kliknięciu potwierdzenia zamówienia po bardzo długim ładowaniu wyskakuje błąd 500 po odświeżeniu strony normalnie wyświetla się strona z potwierdzeniem zamówienia po włączeniu trybu debug wyświetla się takie coś:

Fatal error: Uncaught Error: Call to a member function setTemplate() on null in /home2/diamopl1/public_html/moskitiery24h/config/smartyfront.config.inc.php:97 Stack trace: #0 /home2/diamopl1/public_html/moskitiery24h/classes/Smarty/SmartyLazyRegister.php(81): smartyRender() #1 /home2/diamopl1/public_html/moskitiery24h/var/cache/dev/smarty/compile/bentrizlayouts_layout_full_width_tpl/66/ec/04/66ec04ba1f332eff464356f30a4a1d16bab4f95c_2.file.order-confirmation.tpl.php(193): SmartyLazyRegister->__call() #2 /home2/diamopl1/public_html/moskitiery24h/vendor/smarty/smarty/libs/sysplugins/smarty_internal_runtime_inheritance.php(248): Block_20147842964b63e982aec99_71957917->callBlock() #3 /home2/diamopl1/public_html/moskitiery24h/vendor/smarty/smarty/libs/sysplugins/smarty_internal_runtime_inheritance.php(184): Smarty_Internal_Runtime_Inheritance->callBlock() #4 /home2/diamopl1/public_html/moskitiery24h/vendor/smarty/smarty/libs/sysplugins/smarty_internal_runtime_inheritance.php(156): Smarty_Internal_Runtime_Inheritance->process() in /home2/diamopl1/public_html/moskitiery24h/config/smartyfront.config.inc.php on line 97

Gdy składa się zamówienie będąc zalogowanym i wybiera się płątność przelewem to wtedy po bardzo długim ładowaniu od razu przenosi na stronę potwierdzenia zamówienia i nie wyskakuje żaden błąd.

Przy składaniu zamówienia i wyborze płatności przy odbiorze wyskakuje komunikat:

Błąd – Brakuje poniższego szablonu e-mail: cashondelivery

Wie ktoś jak rozwiązać powyższe problemy?

Link to comment
Share on other sites

5 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

Błąd – Brakuje poniższego szablonu e-mail: cashondelivery - sprawdź w statusach, jaki szablon maila jest przypisany.

Co do przelewów. Korzystasz z modułu? p24, payu etc?. Jakie masz PHP? Jaki masz max_execution_time? Być może trzeba zwiększyć.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

W statusach pokazuje cashondelivery ale jak się wejdzie w edycje to jest log_alert próbowałem wygenerowałem nowe szablony ale nie ma w nich cashondelivery

Do przelewów na razie jest moduł od presty Wire payment 

PHP 7.4.5

max_execution_time 120

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Zresetowałem moduł wire payment i zwiększyłem max_execution_time do 3000 dalej pojawia się to samo. Zresetowałem też moduł cashondelivery i wygenerowałem ponownie szablony maili ale dalej nie generuje się szablon cashondelivery

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...