Jump to content
  • 0

Problem z modułem payU nie rozwija się lista banków


artur11981

Question

Witam,

sklep na prestashop 1.6.0.9

problem polega na tym że finalizując zamówienie po wpisaniu wszystkich danych adresowych i wybraniu przewoźnika jest dostępna płatność BLIK (od payU) i zapłać przelewem online (też od payU) obydwa pojawiły się po zainstalowaniu modułu payU. Po kliknięciu w "zapłać przelewem online" nie dzieje się nic tzn nie rozwija się lista z dostępnymi bankami, żadnej akcji, przekierowania, ale po przeładowaniu strony klawiszem F5 jak kliknę w ten sam przycisk "zapłać przelewem online" rozwija się lista z dostępnymi bankami- co może być przyczyną? jak to naprawić

dodam że przycisk z BLIK działa tak jak należy (też pochodzi z tego samego modułu)

PS

dodam że już dłuższy czas nie mogę dodać żadnego nowego przewoźnika bo po zainstalowaniu modułu i poprawnym skonfigurowaniu poprostu nie wyświetla się w miejscu dostępnych przewoźników w koszyku (shiptopay też ustawiony)

 

czy ma ktoś jakiś pomysł jak to naprawić?

Link to comment
Share on other sites

3 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

Hej ,sprawdziłbym czy nie ma jakiś opóźnień w ładowaniu skryptów , masz może jakąś wtyczkę do optymalizacji szybkości strony? lub cache w ustawienach presty warto wyłączyć i sprawdzić czy jest OK  / inna opcja to aktualizacja presty / payU i sprawdzenie wsparcia być może masz nowsza wersję wtyczki i nie współgra z starszą wersją presty

Link to comment
Share on other sites

  • 0

cache w ustawieniach presty jest wyłączony

nie mam wtyczki do optymalizacji szybkości strony

jak sprawdzić opóźnienie w ładowaniu skryptów?

aktualizacja presty nie wchodzi w rachubę :)

dziwi mnie to że po przeładowaniu strony (wciśnięciu F5) wszystko dział poprawnie

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Payu ma dobre wsparcie. Być może wtyczkę trzeba zaktualizować lub zmienić wersję na inną. Teraz płatności i przewoźnicy zmieniają wersję API do podłączania sklepów. Być może w tym przypadku tak jest z Payu. Po ich stronie zmienił się system API, a wtyczka jest na starym jeszcze. Dopytaj ich.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...