Jump to content

error 500 po upgradu + pokus/omyl katastrofa


Drzá čivava

Recommended Posts

Zdravím.

Potřebuji vědět, jestli jsem totálně nahraná a přišla jsem o veškerou práci, kterou jsem na prestashopu udělala nebo je šance. Předem říkám, že se kolem webu, kódů apod. naprosto nepohybuji, tak moc prosím vysvětlujte mi věci jako totálnímu blbovi, co vše vidí poprvé.

Dnes jsem upgradovala moduly a najednou mi to vyhodilo chybu a nešlo najet ani na administraci. Hlásilo to http error 500. Strýček googlu mě po úmorném hledání (ano opravdu to vidím poprvé) navedl na config a tak jsem najela do debug modu. Zjistila jsem, že byl problém v modul.php na řádku 2509. Podle jiného chytrého videa a jako neznalec jsem ten řádek smazala, samozřejmě se tím všechno rozjelo. Zkusila jsem tedy najít zase přes google soubor module.php a zkopírovala jeho obsah do toho svého. No a teď mi to vypisuje hlášku:   

Uncaught PHP Exception Symfony\Component\Debug\Exception\FatalErrorException: "Compile Error: Cannot declare class Module, because the name is already in use" at /home/www/drzacivava.cz/www/drzacivava.cz/classes/PrestaShopAutoload.php(143) : eval()'d code line 1

 

Jsem úplně v pr... nebo se s tím dá něco dělat? :( 

Link to comment
Share on other sites

Nemůžete obnovit zálohu přes hosting? Pokud to není nutné, neupgradujte moduly. Závisí na vaší verzi prestashop, stáhněte si čistý instalační program prestashopu, rozbalte jej na pevný disk. Najděte modul PHP a nahraďte jej tím, který máte na FTP / ukládat soubory. Po vymazání mezipaměti.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, ps8moduly.cz said:

Děkuji, toto jsem taky zkoušela, ale začalo mi to házet chyby jednotlivých řádků. Nakonec jsem chybu nechala chybou a zrušila debug mód. Už chyba http 500 nevyskakuje. Všechno e tváří normálně, ale kde to pak bude blbnout netuším.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...