Jump to content
  • 0

Problem z error 503 w Presta1.78


maride8

Question

Mam powazny problem, nie moge sie zalogowac do panelu admin mojego sklepu Presta, kiedy probuje sie zalogowac, kreci, kreci, az w koncu wyswietla blad 503.

Problem sie zaczal, dwa dni temu, zaczelam integrowac produkty z Google Merchant centre, zeby promowoac je w Google shopping. Ustawilam, synchronizacje na godziny nocne, no i po godzinie, juz nie moglam sie zalogowac do panelu.

Dziwne jest to, ze blad dotyczy tylko panelu administatora, sklep dziala normalnie, szybko - haberdasheryandfabric.com

nawet udalo mi sie teraz zlozyc zamowienie i zaplacic przez PayPal, czyli komunikacja z modulem PayPal poprawna.

W roznych artykulach znalazlam informacje, ze error 503 to jest przewaznie przeciazenie serwera, ale jakby tak bylo, to strona by nie dzialala.

Myslalam, ze to jest problem w module Google, usunelam go z serwera , nic sie nie zmienilo.

Czy moze ktos zna rozwiazanie, jak sie dostac do panelu admin?

error503.jpg

Link to comment
Share on other sites

4 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

Dzieki za odpowiedz, hosting ( Cyberfolks) powiedzial:

''modsecurity aktywowało regułę zabezpieczającą''

potem wlaczyli skanowanie, ktore powinno sie juz dawno skonczyc, ale nic sie nie zmienilo

 tryb debug jest widoczny w panelu, a ja nie moge sie zalogowac do panelu

PHP dla tej aplikacji jest 7.4

Link to comment
Share on other sites

  • 0

dostalam odpowiedz od hostingu

'' Dzień dobry,

Nie ma innego sposobu dostania się do panelu admin. Proszę spojrzeć w direct admin do zakładki "Wykorzystanie zasobów" widoczne tam są przekroczenia zasobów.
Dodatkowo widzę, że jeden z naszych konsultantów podniósł Pani zasoby dwukrotnie na 48 godzin.
Problem 503 należy zgłosić do twórcy witryny, lub innego webmastera, my nie jesteśmy w stanie zaoferować w tym zakresie pomocy''

 

data usage1.jpg

data usage.jpg

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...