Jump to content
  • 0

Nie działa przycisk " wyślij link do zresetowania " Prestashop  1.7.6.1


foit125

Question

Mam problem ze znalezieniem przyczyny. Sklep działa od lat i dopiero pierwszy raz się coś takiego zdarzyło że klient zgłosił problem z odzyskiwaniem hasła więc być może od początku nie działało.

Podstrona odzyskaj hasło wyświetla się normalnie lecz klikanie w przycisk nic nie daje tak jakby nie było linku/akcji. 
Nie ma żadnego komunikatu, błędu itp

Rejestracja i inne tego typu rzeczy działają normalnie.

Próbowałem podmienić PasswordController.php i pliki szablonu ale nic to nie pomogło.

Co może być przyczyną? gdzie szukać? Jak naprawić

Prestashop  1.7.6.1

 

Pozdrawiam i liczę na pomoc.

 

 

Link to comment
Share on other sites

6 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

Tak. Mój problem jest trochę inny. Klikanie w przycisk resetu hasła nie powoduje żadnych działań. Nie pojawia się żadne komunikat czy to ze wysłane , nie wysłane, błędny email itp.  Tak jakby nie było żadnej funkcji/działania/akcji na przycisku żeby przejść dalej i wysłać link czy też jakiś komunikat typu wpisz maila. 
Sprawdzałem PasswordController.php i /password-new.tpl. Próbowałem podmienić na nowe pobrane ale to niestety nie zadziałało. 

Link to comment
Share on other sites

  • 0

hym.  Kliknięcie w przycisk powoduje coś takiego ale to samo pojawia się gdy klikam w zaloguj i tam jak np nie podam maila to wyskakuje komunikat że mam podać maila no i można normalnie się zalogować.

przycisk.thumb.jpg.52f8fa928b25f83568c498704563f438.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...