Jump to content
  • 0

Przy zmianie ilości produktu nie zmienia się końcowa suma


marcinp1984

Question

Witam,

Jak w tytule. Jestem przekonany, że działało to dobrze jeszcze jakiś czas temu i od początku działania sklepu. Niestety teraz coś nawaliło :( Chodzi o ten sklep. Po dodaniu produktu do koszyka z prawej strony wysuwa się koszyk, zmieniając ilości produktów brak zmiany łącznej sumy. Również klikając na "x" produkt się nie usuwa (nie usuwa z tej karty bo po odświeżeniu strony jest już usunięty). Po kliknięciu "Przejdź do realizacji zamówienia" efekt jest ten sam - zmiana ilości nie powoduje zmiany sumy oraz po kliknięciu w "x" produkt się nie usuwa. Dalej chcąc już złożyć zamówienie jest wszystko ok ale tam jest niestandardowy moduł z którym nie ma problemu.

Co się mogło stać? Zmieniałem już wersje php od 7.0 do 7.4 ciągle to samo. Myślałem, że może przestawiłem niechcący czy coś.

To co mi się jeszcze przypomniało i co może być istotne to to, że aktualizowała mi się presta to wersji 1.7.8.8 w okolicach grudnia. Tyle że ja nic nie aktualizowałem, dowiedziałem się o tym z maila z powiadomieniem wysłanym, przez usługodawce hostingowego. Presta aktualizuje się sama?

Edited by marcinp1984 (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

3 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

Zanim przeniosłem do nich sklep to miałem wersje poniżej 1.7.8.0 bo sklep tworzyłem w okolicach sierpnia 2021 roku. Do nich przeniosłem pod koniec lipca zeszłego roku. więc może już od razu po przenosinach były jakieś aktualizacje i już wtedy był ten problem na co nie zwróciłem uwagi.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...