Jump to content
  • 0

produkty wirtualne - wielkość plików


Odranka

Question

mam problem ze sprzedażą plików cyfrowych o większej pojemności np. plik 700mb pobiera się klientom tylko do 500mb i koniec , oczywiście wiadomo ,że taki plik nie zadziała :( nie znalazłam nigdzie informacji czy mogę paczkę zip podzielić na 2 mniejsze lub więcej .

presta pozwala wgrać tylko 1 plik 

w ustawieniach zmieniłam limity ponad największy z plików jakie mam na serwerze ale problem nie został rozwiązany , nadal 500mb i koneic .. wywala klientów z planszy :P  co jeszcze mogę zrobić ?

 

Link to comment
Share on other sites

4 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

Kiedyś spotkałem się z rozwiązaniem może nie idealnym ale działającym w ten sposób że pliki są hostowane poza sklepem, klient kupując nie otrzymuje linku do właściwego pliku tylko do pliku tekstowego gdzie jest właśnie podany link do pliku właściwego i hasło do zipa żeby go rozpakować.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

  • 0
4 minutes ago, ComGrafPL said:

W 1.6 była możliwość wznawiania ściągania po błędzie, ale to nie jest doskonałe rozwiązanie. Zobacz np. ten moduł https://www.presto-changeo.com/prestashop/prestashop-17-modules/140-prestashop-batch-downloadable-product-module.html

dziękuję , tu już może jest jakieś światełko w tunelu , zagłębie ten moduł , dziękuję 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...