Jump to content
  • 0

Do czego służy pole "koszt własny"


happymerchant

Question

Skoro dochód pokazywany na pulpicie prestashopu nie jest liczony na zasadzie (cena sprzedaży*prowizja bramki płatności - koszt własny)... to do czego właściwie służy to pole? Przeszedłem na preste z shopify i powiem szczerze, spodziewałem się że to pole kosztu własnego będzie używane do przeliczania finalnego zysku. Istnieje może jakaś wtyczka, która by poprawiała to dziwne zachowanie?

Link to comment
Share on other sites

3 answers to this question

Recommended Posts

  • 0
35 minutes ago, ComGrafPL said:

To nie jest dziwne zachowanie. Koszt własny to ewentualne dodatkowe koszta, które można dodać.

Z tego co rozumiem to ten zysk w dashboardzie jest liczony na podstawie % które wpiszemy w ustawieniach. W moim przypadku ta marża procentowa się bardzo waha a poza tym to nawet nie jest dobrze policzone ale może ja tego po prostu nie rozumiem. W takim razie kiedy jest używane to pole "koszt własny"?

Przy okazji spytam czy istnieje może jakaś wtyczka która zmieniałaby wygląd dashboardu? Bo z tego co widzę to tego domyślnego nie da się go skonfigurować.

Link to comment
Share on other sites

  • 0
15 minutes ago, happymerchant said:

Przy okazji spytam czy istnieje może jakaś wtyczka która zmieniałaby wygląd dashboardu? Bo z tego co widzę to tego domyślnego nie da się go skonfigurować.

Regulamin forum:

1 temat = 1 zagadnienie lub 1 pytanie
- Jeżeli masz więcej pytań, otwórz więcej nowych tematów!
- Nie zadawaj pytania w wątku, który zajmuje się innym tematem. Otwórz nowy wątek, nie ma w tym nic złego.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...