Jump to content
  • 0

Prestashop 1.6 - nie mogę utworzyć konta, "TECHNICAL ERROR: unable to save account Details: Error thrown: [object Object] Text status: error"


saminiemi

Question

No to tak:

Mam sklep na ps 1.6 plastidip.pl/sklep/

Używał php 5.4. Dodałem moduł przelewy24, ale nie działał na php 5.4, więc zmieniłem wersję na 5.6.

Po tej zmianie nie dało się założyć konta w żaden sposób (ani 5 krokowe zamówienie, ani na 1 stronie). Przy zakładaniu konta standardowego wywalało błąd 500, przy zamówieniu na jednej stronie mam "TECHNICAL ERROR: unable to save account Details: Error thrown: [object Object] Text status: error".

Zmieniałem wersję php od 5.2 do 7.0 i nic nie pomagało, zmieniłem szablon na podstawowy i nic, włączyłem debugowanie, odłączyłem moduły, sprawdzałem pliki i nic nie pomagało.

W końcu pomogło zaznaczenie opcji: "Wyłącz wszystkie nadpisywania" i wtedy problem ustąpił.

Ale dzisiaj znowu jest to samo (po 2 dniach) i nie mam pojęcia dlaczego...

blad-ps16.png

Link to comment
Share on other sites

8 answers to this question

Recommended Posts

  • 0
35 minutes ago, saminiemi said:

Nawet, gdy wchodzę do phpmyadmin i próbuję stworzyć użytkownika to dostaję ciągle: "#2006 - MySQL server has gone away"

Sprawdź czy baza danych nie osiągnęła maksymalnych rozmiarów, być może trzeba jej zwiększyć pojemność lub wyczyścić z zbędnych wpisów.

Link to comment
Share on other sites

  • 0
22 minutes ago, endriu107 said:

Sprawdź czy baza danych nie osiągnęła maksymalnych rozmiarów, być może trzeba jej zwiększyć pojemność lub wyczyścić z zbędnych wpisów.

Nie osiągnęła, ale hosting jest na gównianym home.pl i trudno tam cokolwiek zmienić.

Ale: mam problem nawet z usunięciem rekordu z tabeli ps_customer, przy próbie usunięcia nawet 1 rekordu wywala ten sam błąd #2006 - MySQL server has gone away

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...