Jump to content
  • 0

Problem z wysyłaniem emaili po instalacji 1.7.8.7


miss knitski

Question

Szukałam jakiegoś świeżego wątku na ten temat, ale nie znalazłam. Mam kolejny problem po instalacji aktualizacji - przy zmianie statusu zamówienia na taki, który ma generować wiadomość email do klienta, pojawia mi się następujący komunikat, przy czym status zamówienia się zmienia na wybrany:

Wystąpił błąd podczas zmiany statusu zamówienia #1234, lub brak możliwości wysłania wiadomości email do klienta.

Sprawdziłam ustawienia szablonów emaili (są), sprawdziłam statusy i czy wyświetla się przy nich przykładowy szablon email (wyświetla) i nie mam więcej pomysłów. Jakieś propozycje?

Link to comment
Share on other sites

11 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

No z tego co widzę, ostatni email został wysłany 31.07.2022, a aktualizację zainstalowałam 01.08.2022. Nie żebym miała aktualnie jakiś strasznie duży ruch w sklepie, ale powinny wyjść automatyczne mejle do co najmniej dwóch zamówień.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Włączyłam wysyłkę przez SMTP, wpisałam w nazwie serwera smtp.zenbox.pl, jest moja nazwa użytkownika i hasło w zenbox, wysłałam mejla testowego i tym razem mam taki błąd 🙃 Sprawdziłam hasło dwa razy, na wszelki wypadek...

 

 

Zrzut ekranu 2022-08-3 o 11.56.09.png

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...