Jump to content
  • 0

Zniknęły mi wszystkie kategorie prestashop 1.6


Piotr-89

Question

Zniknęły mi nagle wszystkie kategorie w sklepu.

One gdzieś są, bo przy przyporządkowaniu produktu do kategorii widać je. Brak w Panelu-Katalog-Kategorie, zniknęły też z modułu od Menu, no i na stronie sklepu jak się wchodzi w poszczególne kategorie (te które jeszcze zostały) to są one puste (brak żadnego produktu).

Temat zgłosiłem do mojego opiekuna sklepu, ale dopiero jutro się tym zajmą, Klient nie może sobie żadnego produktu wyszukać bo w menu zostały tylko 5 głównych kategorii, pozostałych nie widać. Wyszukiwarka też po nazwach produktów nic nie wyszukuje i nic nie da sie odnaleźć, jak kategorie sie popsuły to wyszukiwarka jednocześnie też sie popsuła.

Blok kategorii jest zainstalowany. W moduły - pozycje jest widoczny w kilku różnych elementach, ale ogólnie to nic nie ruszałem, od wczoraj jedyne co robiłem to dodawałem produkty i kategorie. Dzisiaj popołudniu jeszcze były, zniknęły w ostatnich 2-3 godzinach.

 

zniknely-kategorie.jpg

Link to comment
Share on other sites

3 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

A i jeszcze w Preferencje >> CMS - widzę wszystko puste. Wcześniej chyba coś było, jeśli dobrze pamiętam to tam mogłem sobie modyfikować strony regulaminu, kosztów wysyłki itp.

W logach znalazłem jedynie jakiś błąd

Swift Error: Failed to create cache directory /tmp/7e3e7cda1b3a5d3f05f96c3cc36ce1dd

i nie wiem czy to ma z tym jakiś związek.

Edited by Piotr-89 (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

  • 0

Właśnie nic nie robiłem, same dodawanie produktów i kategorii, żadnych instalacji, żadnych aktualizacji, nic nie zmieniałem.

Jedyna inna rzecz niezwiązana z dodawaniem produktów i kategorii to:

mam jakiś moduł z presta mod do generacji zdjęć webp. To działa do nowych produktów jak się wstawia nowe zdjęcie. Ale wczoraj w nocy zmieniłem zdjęcie już istniejącego produktu, a to wymaga w tym module cofnięcia wszystkich zmian i uruchomienie generowania nowych webp wszystkich jakie są. Jest to uciążliwe, ale produktów 2000 szt, więc nie przeszkadza mi to. Ale to było w nocy, w południe jeszcze tworzyłem nową kategorię więc działało.

Ok, jak samemu się nie da, to czekam do jutra aż się za to wezmą.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...