Jump to content
  • 0

Jak zmienić obraz tła strony sklepu w AngarTheme Version 2.4.4


ATJakubczyk

Question

Witam.

Jak w tytule. Wykupiłem szablon który posiada obraz w tle strony(pomidory itp). Chciałem je zmienić na nasze, ale niestety nigdzie nie potrafię znaleźć tej funkcji. Szukałem na forach, ale tam piszą jedynie o zmianie koloru tła, a nie jego obrazu. Dodatkowo, czy wymaga to jakich specjalnych wymiarów(w sensie są to 2  obrazy po jednym na każdą stronę, czy jeden obraz który nakłada się na tło strony sklepu).

Pozdrawiam i z góry dziękuję za każdą pomoc.1558896520_tostrony.thumb.png.522654c3e4564b9ac4f42c53b5aec458.png

Link to comment
Share on other sites

7 answers to this question

Recommended Posts

  • 0
5 hours ago, ATJakubczyk said:

Witam.

Jak w tytule. Wykupiłem szablon który posiada obraz w tle strony(pomidory itp). Chciałem je zmienić na nasze, ale niestety nigdzie nie potrafię znaleźć tej funkcji. Szukałem na forach, ale tam piszą jedynie o zmianie koloru tła, a nie jego obrazu. Dodatkowo, czy wymaga to jakich specjalnych wymiarów(w sensie są to 2  obrazy po jednym na każdą stronę, czy jeden obraz który nakłada się na tło strony sklepu).

Pozdrawiam i z góry dziękuję za każdą pomoc.1558896520_tostrony.thumb.png.522654c3e4564b9ac4f42c53b5aec458.png

Masz moduł w tym szablonie, który zmienia czcionki, tła etc. Chyba w nazwie ma Live. Szukaj stricte modułów od Anger.

Link to comment
Share on other sites

  • 0
On 5/11/2022 at 6:58 PM, endriu107 said:

Najprościej to podmień zdjęcie na serwerze.

W sumie to tak. Próbowałem szukać tego co kolega powiedział, ale nigdzie nie widzę. Jedyne co znalazłem:

Ale to raczej nie to.

Gdzie szukać tego pliku? Przeszukiwałem pliki strony, ale jest ich tyle i o tak dziwnych nazwach, że nie jestem w stanie zlokalizować go?

wewe.thumb.png.145392d19066cb2d8b3c72d42f99b2db.png

Link to comment
Share on other sites

  • 0
On 5/13/2022 at 1:28 PM, endriu107 said:

Plik zdjęcia na pewno bedzie w katalogu szablonu.

 

Zobacz w katalogu /themes/AngarTheme/assets/img/textures/texture20.jpg

Dziękuję bardzo znalazłem bez  problemu. Podmieniłem plik poprzez WinSCP. Niestety obraz się nie zmienia, może pan wie dlaczego?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...