Jump to content
  • 0

Presta shop 1.6.x.x - odbiór osobisty - opcja wysyłka i płatność


samioz

Question

Cześć, prośba o pomoc w kwestii ustawienia dla klienta odbioru osobistego.

Próbowałem pobrać wtyczkę odbior osobisty od PrestaShark.eu ale niestety nigdzie jej nie mogę już pobrać - wątek:
https://www.prestashop.com/forums/topic/283615-moduł-odbiór-osobisty-dla-prestashop-16xx/

Czy ma ktoś ją w wersji 1.6.x.x - byłbym wdzięczny za pomoc i podesłanie linka lub wrzucenie tutaj w post.

Z góry bardzo serdecznie dziękuję!

Pozdrawiam


 

Edited by samioz (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

7 answers to this question

Recommended Posts

  • 1
2 hours ago, samioz said:

Jasne rozumiem, ale nadal nie mogę jej pobrać - jesteś w stanie wrzucić mi linka z innego serwisu?

Nawet jak napisałem tego posta. Czy już jestem aktywny? ;)

Komunikat jaki dalej dostaje to:
"This attachment is not available. It may have been removed or the person who shared it may not have permission to share it to this location."

😕

Tutaj masz:

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 0
1 hour ago, endriu107 said:

Wtyczka jest nadal dostępna do pobrania, na forum jest ograniczenie takie że tylko aktywni użytkownicy mogą pobierać załączniki.

Jasne rozumiem, ale nadal nie mogę jej pobrać - jesteś w stanie wrzucić mi linka z innego serwisu?

Nawet jak napisałem tego posta. Czy już jestem aktywny? ;)

Komunikat jaki dalej dostaje to:
"This attachment is not available. It may have been removed or the person who shared it may not have permission to share it to this location."

😕

Edited by samioz (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

  • 0
12 hours ago, ComGrafPL said:

Tutaj masz:

 

Dziękuję za odpowiedź, niestety dalej nie mogę tego zrealizować, posiadam już wtyczkę Ship to Pay w wersji 2.0, w załączniku screeny.

Mam to skonfigurowane, zrobiłem nowego własnego Przewoźnika Odbiór osobisty w Fundacji i dałem w Ship to Pay tylko cashondelivery.

Niestety po stronie sklepu dalej mam wysyłkę, za pomocą tylko Orlen Paczka i Inpost z Furgonetki. Nie mam tam Odbiór osobisty w Fundacji, natomiast w Płatnościach mam Zapłać przy odbiorze, natomiast nie ma to sensu, bo ktoś najpierw musi wybrać Wysyłkę, a następnie Płatność. Jeśli tak zrobię to w panelu mam wybranego Przewoźnika na przykład InPost a płatność Płatność przy odbiorze. Przecież tak nie mogę tego zostawić...

Macie jakiś pomysł? Czy ja coś źle robię?





 

Zrzut ekranu 2022-02-12 o 06.53.36.png

Zrzut ekranu 2022-02-12 o 06.54.22.png

Zrzut ekranu 2022-02-12 o 06.56.42.png

Zrzut ekranu 2022-02-12 o 06.57.20.png

Zrzut ekranu 2022-02-12 o 06.58.20.png

Zrzut ekranu 2022-02-12 o 06.59.05.png

Zrzut ekranu 2022-02-12 o 06.59.13.png

Zrzut ekranu 2022-02-12 o 07.00.35.png

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...