Jump to content
  • 0

Problem z opiniami od użytkowników


SZPANPAN

Question

Witam serdecznie. Otóż zauważyłem na stronie pewien błąd, którego nie umiem już naprawić. Zauważyłem że jak klient dodaje komentarz do produktu to go w ogóle nie widać. Następnie gdy chcę dodać kolejną opinię to już nie mogę dodać żadnej gwiazdki do dodania do opinii. Dodatkowo wyskakuje błąd mając ten moduł Podpowiedź produktu, który umożliwia pokazywanie informacji kto ostatni raz dodał do koszyka bądź ile osób ogląda dany produkt.

Adres przykładowy: Sofa 01 - 012 (arexmeble.pl)

Jakieś pomysły na rozwiązanie? Czyściłem już moduł całkowicie i nie pomogło...

Bez tytułu.png

Bez tytułu2.png

Link to comment
Share on other sites

3 answers to this question

Recommended Posts

  • 1
10 hours ago, SZPANPAN said:

Witam serdecznie. Otóż zauważyłem na stronie pewien błąd, którego nie umiem już naprawić. Zauważyłem że jak klient dodaje komentarz do produktu to go w ogóle nie widać. Następnie gdy chcę dodać kolejną opinię to już nie mogę dodać żadnej gwiazdki do dodania do opinii. Dodatkowo wyskakuje błąd mając ten moduł Podpowiedź produktu, który umożliwia pokazywanie informacji kto ostatni raz dodał do koszyka bądź ile osób ogląda dany produkt.

Adres przykładowy: Sofa 01 - 012 (arexmeble.pl)

Jakieś pomysły na rozwiązanie? Czyściłem już moduł całkowicie i nie pomogło...

Bez tytułu.png

Bez tytułu2.png

Moduł do opinii zewnętrzny, czy ten wbudowany w prestę? Zmieniałeś coś? W sensie aktualizacji presty php, nowe moduły? etc?

Wyłącz może tymczasowo moduł Podpowiedź produktu, może kolidują ze sobą.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 0
Dnia 10.02.2022 o 8:47 AM, ComGrafPL napisał:

Moduł do opinii zewnętrzny, czy ten wbudowany w prestę? Zmieniałeś coś? W sensie aktualizacji presty php, nowe moduły? etc?

Wyłącz może tymczasowo moduł Podpowiedź produktu, może kolidują ze sobą.

 

Moduł teraz zewnętrzny od MYPRESTA ale ten wbudowany właśnie coś się wysypał i kompletnie nie można było oceniać po dodanym pierwszej ocenie dodatkowo tak jak pisałem nie było widać w ogóle tych ocen. Moduł podpowiedzi całkowicie wyłączyłem i problem nie ustał. Czy to może być wina skopanego szablonu? Coś mogło się poprzestawiać?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...