Jump to content
  • 0

Rabaty w prestashop 1.7


BartekGM

Question

Cześć,

Czy jest mi ktoś w stanie pomóc z rabatami w Prestashop 1.7? Już ręce mi opadają...

Ustawiam rabat na przesyłkę darmową od 2 produktów, a w koszyku nadal cały czas widnieje kwota wysyłki. Jak to zmienić, tak aby w koszyku było wyświetlane, że jest darmowa dostawa kurierska jeśli już sa dodane do koszyka 2 produkty?

Kolejny rabat mam, że przesyłka darmowa od 100zł. I tutaj kolejny problem, bo liczy mi dwa razy rabat na wysyłkę jeśli są spełnione oby dwa warunki. Jak to zmienić?

Jeśli chce ustalić "zgodność z innymi zasadami koszyka" to w każdym ustalonym rabacie, nic nie ma.

 

Czy istnieje jakiś godny polecenia tutorial, gdzie tłumaczą te rabaty dokładnie?

Proszę o pomoc.

 

rabaty.JPG

Link to comment
Share on other sites

7 answers to this question

Recommended Posts

  • 0
2 hours ago, endriu107 said:

W którejś wersji 1.7.6 pole zgodności zasad koszyka w ogóle się nie wyświetlało więc tutaj może być problem właśnie.

Link do kanału https://youtube.com/channel/UCzeQa0qTGJyl-r3E39i3MXQ

Obejrzałem Twój filmik i wszystko ładnie pięknie, lecz nie wyświetla mi sie nic w polu "Zgodność z innymi zasadami koszyka". Rozumiem, że to błąd? Co w takim przypadku zrobić? 

Link to comment
Share on other sites

  • 0
48 minutes ago, BartekGM said:

Obejrzałem Twój filmik i wszystko ładnie pięknie, lecz nie wyświetla mi sie nic w polu "Zgodność z innymi zasadami koszyka". Rozumiem, że to błąd? Co w takim przypadku zrobić? 

Ja przykładowo przy ustawionych kilku różnych rabatach pod 1.7.6.7 mam tak:

Screenshot 2021-12-16 at 13-30-38 Kody rabatowe Edytuj Specjalny rabat • Sklep sportowy Odyssey.png

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...