Jump to content
  • 0

Apaczka - Zle przypisywanie paczkomatu


kreatywneprojektowan

Question

Mam zapytanie dotyczące wysyłki przez Apaczkę (na paczkomat) w administracji Prestashop w wybranym zamówieniu napotykam problem. Mam na myśli automatyczne wypełnienie danych w "Odbiorca" w oparciu o wybrany paczkomat. Aktualnie lądują tam dane klient (adres domowy, biurowy), a powinny lądować tam dane do paczkomatu.

Zrzut ekranu wyjaśnia problem z którym się borykam. Jest to dla nas problematyczne, ponieważ za każdym razem trzeba sprawdzać i przepisywać dane, aby nie popełnić zlej wysyłki. Dzięki za pomoc. 

Dawid
 

screenshotAtUploadCS_1635156614729 (1).jpg

Link to comment
Share on other sites

3 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

Jaki moduł i w jakiej wersji posiadasz? Moduł pobrany ze strony apaczka.pl czy np. https://prestaguru.pl/sklep/darmowe-moduly-i-szablony-prestashop/apaczka-darmowa-integracja-z-prestashop-17-przesylki-kurierskie-mapa-punktow.html

Na Apaczka.pl mają wersję tylko pod 1.6 z tego co widzę.

W opcjach modułu / API masz ustawione uprawnienia?

Link to comment
Share on other sites

  • 0
6 hours ago, ComGrafPL said:

Jaki moduł i w jakiej wersji posiadasz? Moduł pobrany ze strony apaczka.pl czy np. https://prestaguru.pl/sklep/darmowe-moduly-i-szablony-prestashop/apaczka-darmowa-integracja-z-prestashop-17-przesylki-kurierskie-mapa-punktow.html

Na Apaczka.pl mają wersję tylko pod 1.6 z tego co widzę.

W opcjach modułu / API masz ustawione uprawnienia?

Moduł v1.0.1 - z Apaczka.pl i Prestashop 1.7.5.1 
Ogólnie moduł daje rade i działa tylko nie przykleja Paczkomatu, a dane zamawiającego tak jak opisałem. Ale własnie może TA OPCJA nie działa w tej wersji... 
Co zrobić?

Ps: Niestety w tym sklepie po dodaniu do koszyka i przejściu jest pusto. Czy trzeba mieć konto, aby zadziałało to czy to błąd po stronie sklepu? 

Edited by kreatywneprojektowan (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

  • 0
18 hours ago, kreatywneprojektowan said:

Moduł v1.0.1 - z Apaczka.pl i Prestashop 1.7.5.1 
Ogólnie moduł daje rade i działa tylko nie przykleja Paczkomatu, a dane zamawiającego tak jak opisałem. Ale własnie może TA OPCJA nie działa w tej wersji... 
Co zrobić?

Ps: Niestety w tym sklepie po dodaniu do koszyka i przejściu jest pusto. Czy trzeba mieć konto, aby zadziałało to czy to błąd po stronie sklepu? 

Załączam Ci ten darmowy moduł. Sprawdź go.

v1.0.0-apaczka.zip

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...