Jump to content
  • 0

1-Click Upgrade - Error: Unable to check md5 files


Pasat01

Question

Witam, Po aktualizacji modułu 1-Click Upgrade z wersji chyba v4.2.0 do najnowszej v4.13.0 otrzymuje komunikat " Error: Unable to check md5 files " 

PORÓWNANIE WERSJI
Oryginalna wersja PrestaShop:
Error: Unable to check md5 files

Zamierzam aktualizować preste z 1.7.4.2 do 1.7.8.0 niestety powyższy błąd to uniemożliwia.

Zmiana php na 7.1, 7.2, 7.3 nie pomaga, również zmiana atrybutów plików i katalogów w shop -> admin -> autoupgrate na 755 i 644 - nie pomaga.

Edited by Pasat01 (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

7 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

Zresetowałem modułu 1-Click Upgrade, następnie wyczyściłem cache poprzez "Wyczyść pamięć podręczną" - niestety nie pomogło. 

również następnie zmieniłem atrybuty plików i katalogów w shop -> admin -> autoupgrate na 755 i 644 - nie pomaga.

Nie wiem czy jest to ważne ale plik w kat. autoupgrate,  ajax-upgradetab.php po zmianie na 644 zawsze wraca do 666

Link to comment
Share on other sites

  • 0

folder latest w autoupgrade mam pusty, również po resecie modułu jest pusty. Dodatkowo stworzyłem w nim folder install , nadałem atrybuty 755 ale niestety nadal brak rezultatu :(

Zauważyłem jeszcze że nie sam fakt aktualizacji modułu 1-Click Upgrade do najnowszej wersji broi, ponieważ starsza np. v4.2.0 działa ale do momentu jeśli jej nie zresetuje/wyczyszcze. 

Druga sprawa to coś ewidentnie broi i miesza z atrybutami folderów i plików, ponieważ po wyczyszczeniu cały czas katalogi i pliki powracają do 755 i 644 atrybutów. Również sporo folderów i plików modułów ustawiło się na 755 i 644 w katalogu "modules"

 

 

Edited by Pasat01 (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...