Jump to content
  • 0

Błędy - validator.V3.org


henryk55

Question

3 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

Przykładowo błąd, jeśli to można tak nazwać "The type attribute is unnecessary for JavaScript resources"

np: tutaj linia <script type="text/javascript">, nie jest konieczna. Można ją usunąć. W informacjach na "żółto" z tym błędem, można te linie pousuwać.

Kolejny typ to Article lacks heading, czyli brak nagłówka, który można dodać. To nie jest błąd, tylko rzecz, którą można ewentualnie dodać.

np:

<article> <h1>nazwa nagłówka</h1> <p>treśc... </p> </article>

Pod numerem 5 masz <ul></ul>, zamiast tego powinieneś użyć <li></li>

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Dziękują za wskazówki

Nie jestem mocny w tej dziedzinie i nie za bardzo wiem w jakich folderach, plikach mogę znaleźć te błędy i wprowadzić zmiany

Nieśmiało zapytam, może dostanę ścieżkę przynajmniej do tych poważnych błędów

Jeżeli dobrze zrozumiałem, to muszę wejść do menadżera plików. Z pozycji pulpitu operatora nie wiele mogę zrobić. Prawda?

Zauważyłem, że większość stron zbudowanych na silniku Presty i również tych na Wordpressie ma podobne błędy - w3c validator. Powinienem się tym martwić czy może lekceważyć? 

Link to comment
Share on other sites

  • 0
9 minutes ago, henlech3055 said:

Dziękują za wskazówki

Nie jestem mocny w tej dziedzinie i nie za bardzo wiem w jakich folderach, plikach mogę znaleźć te błędy i wprowadzić zmiany

Nieśmiało zapytam, może dostanę ścieżkę przynajmniej do tych poważnych błędów

Jeżeli dobrze zrozumiałem, to muszę wejść do menadżera plików. Z pozycji pulpitu operatora nie wiele mogę zrobić. Prawda?

Zauważyłem, że większość stron zbudowanych na silniku Presty i również tych na Wordpressie ma podobne błędy - w3c validator. Powinienem się tym martwić czy może lekceważyć? 

Moim zdaniem, to jest na zasadzie jak np. Google PageSpeed Insights. Wskazówki co można zrobić, aby ewentualnie poprawić płynność działania danej strony.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...