Jump to content
  • 0

Jak usunąć mail "Pokwitowanie - korekta kredytowa"


fachowiec_presty

Question

Cześć, otrzymałem prośbę o usunięcie maila, który jest wysyłany do klientów po dokonaniu zwrotu. Sprawdziłem zaplecze i nie ma żadnego dodatkowego modułu, który by za to odpowiadał. W obsłudze klientów są "Zwroty produktów" i tyle.

Sprawdziłem tłumaczenia wszystkich maili w panelu administratora, tak samo sprawdziłem szablony maili na serwerze i nigdzie nie znalazłem tego z pokwitowaniem. Wcześniej usunąłem szablon maila credit_slip, ale najwyraźniej nie chodziło o to.

Wersja Prestashop 1.7.7.8, używany motyw to Leo Fashion Store - https://themeforest.net/item/leo-fashion-prestashop-theme/6682604

pokwitowanie-korekta.png

Link to comment
Share on other sites

4 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

Powiem więcej, chęć zablokowania wysyłki maili credit_slip była powodem, przez który ten moduł w ogóle został napisany :) Zwrócił się do nas jeden klient z dokładnie takim problemem.

Tak się składa, że właśnie przez paroma minutami wrzuciłem nowszą wersję modułu z dodatkową przydatną funkcją - Ustaw email klienta jako pole "odpowiedz Do" dla maila new_order. Dzięki temu można odpisać bezpośrednio na maila new_order (wysyłanego przez moduł Mail Alerts) i to trafi do klienta, a nie do sklepu.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...